Koszykówka: AZS WSGK przegrywa z liderem

Koszykówka: AZS WSGK przegrywa z liderem - Zdjęcie główne

WydarzeniaDrugą porażkę z rzędu zanotowali koszykarze AZS WSGK Pol-Fol Kutno, którzy zaledwie czteroma punktami przegrali z AZS Radex Szczecin. Losy spotkania ważyły się niemal do końca. W w ostatniej minucie zawodnicy ze Szczecina zachowali jednak zimną krew i wygrali 85:81.Zobacz relację filmową!

Do wyniku przyczyniła się fatalna pierwsza kwarta w wykonaniu kutnowskich graczy. Później zawodnicy z Kutna co prawda aż dziewięć razy trafiali za trzy punkty, jednak w rzutach osobistych razili nieskutecznością.

21 listopada kutnowski AZS zagra na wyjeździe z drużyną Doral Zetkama Nysa Kłodzko. Tydzień później będzie gościć ekipę Stal OStrów Wielkopolski.

AZS WSGK Kutno - AZS Radex Szczecin 81:85 (18:20, 21:17, 18:23, 24:25). Punktacja dla Kutna: Łukasz Bąk - 28, Tomasz Nogalski - 26 (w tym 7 rzutów za 3 pkt), Radosław Kubala - 14 (2 trafienia za 3 pkt), Bartłomiej Strzelecki - 7, Tomasz Szczepaniak - 4, Adam Gołuch - 2, Piotr Karólewski - 0, Michał Pawlak - 0, Krzysztof Rydlewski - 0. Dla Szczecina najwięcej rzucił Maciej Majcherek - 27.