Reklama

Kto będzie rządził w krośniewickim Muzeum? Już wszystko jasne

Opublikowano:
Autor:

Kto będzie rządził w krośniewickim Muzeum? Już wszystko jasne - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Zarząd Powiatu Kutnowskiego wybrał nowego dyrektora Muzeum im. Jerzego Dunin-Borkowskiego w Krośniewicach. Została nim wieloletnia pracownica placówki.

W ubiegłym roku z funkcją dyrektora muzeum pożegnał się Grzegorz Dębski. Wówczas jego obowiązki przejęła Ksenia Stasiak. Miała je pełnić do czasu wyłonienia nowego dyrektora, jednak nie dłużej niż rok.

Ten czas właśnie mija, dlatego Zarząd Powiatu Kutnowskiego podjął uchwałę, w której powołuje nowego dyrektora Muzeum im. Jerzego Dunin-Borkowskiego w Krośniewicach. Na to stanowisko wybrano dotychczasową pełniącą obowiązki dyrektora, czyli właśnie Ksenię Stasiak. Będzie pełniła tę funkcję do 11 marca 2023 roku.

Ksenia Stasiak jest pracownikiem Muzeum im. Jerzego Dunin – Borkowskiego w Krośniewicach od 1995 roku. Pracowało m.in. jako specjalista ds. organizacyjno-kadrowych. Posiada wyższe wykształcenie na kierunku zarządzanie, ukończyła studia podyplomowe w zakresie prawa pracy oraz Studium Menedżerów Kultury na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza.

Jak mówiły w ubiegłym roku władze starostwa, K.Stasiak dobrze zna specyfikę i potrzeby krośniewickiego muzeum, a ponadto przedstawiła zarządowi powiatu spójną i realną procedurę reform w placówce.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE