Reklama

Kutnianka ostrzega przed włamywaczem, policja bada sprawę

Opublikowano:
Autor:

Kutnianka ostrzega przed włamywaczem, policja bada sprawę - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Czy mieszkańcy jednego z kutnowskich osiedli mogą czuć się zaniepokojeni? Przed niebezpieczeństwem ostrzega bowiem nasza Czytelniczka z Łąkoszyna, do której samochodu próbowano się włamać.

Pani Agnieszka (nazwisko do wiadomości redakcji) poinformowała naszą Redakcję, że w okolicach bloku nr 8 może grasować włamywacz. Przypuszczenie to potwierdza - na szczęście nieudana - próba włamania do jej samochodu, do której doszło w ostatnich dniach. Auto nie zostało skradzione, jednak niedoszły włamywacz pozostawił po sobie ślad w postaci wygiętych drzwi i - jak informuje nasza Czytelniczka - zadrapań od drutu.

W związku z podejrzeniami mieszkanki dotyczącymi próby włamania do jej pojazdu, sprawa została zgłoszona na policję, co potwierdza nam oficer prasowy kutnowskiej komendy. Jak się okazało, to nie pierwszy taki incydent na tym osiedlu.

- Odnotowaliśmy na osiedlu Łąkoszyn dwie kradzieże z włamaniem. Jedno dotyczyło włamania do samochodu, drugie natomiast do niezamieszkałego budynku. Potwierdzam również, że wpłynęło do nas zawiadomienie od mieszkanki która do Państwa napisała - poinformowała asp. szt. Edyta Machnik.

Funkcjonariusze prowadzą czynności w tych sprawach.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE