Reklama

Reklama

Kutno: ankieterzy mogą zapukać do twoich drzwi. Będą pytać o…

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: poglądowe

Kutno: ankieterzy mogą zapukać do twoich drzwi. Będą pytać o… - Zdjęcie główne

Kutno: ankieterzy mogą zapukać do twoich drzwi. Będą pytać o… | foto poglądowe

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Urząd Miasta w Kutnie poinformował o planowanej w sierpniu inwentaryzacji wyrobów zawierających azbest. Magistrat zwraca się do wszystkich właścicieli i zarządców nieruchomości z prośbą o współpracę i udzielanie niezbędnych informacji osobom przeprowadzającym spis.

Reklama

W sierpniu w Kutnie przeprowadzona zostanie inwentaryzacja wyrobów zawierających azbest. Dane uzyskane przez ankieterów pomogą określić ilość i stan techniczny takich wyrobów, a także będą potrzebne do opracowania programu ich usuwania. 

Inwentaryzację przeprowadzać będą przedstawiciele firmy Ekolog Sp. z o.o. z Poznania, którzy posiadają stosowne upoważnienia podpisane przez Prezydenta Miasta Kutno.

- Zwracamy się do wszystkich właścicieli i zarządców nieruchomości z prośbą o współpracę i udzielanie niezbędnych informacji osobom przeprowadzającym spis, odnośnie miejsc i ilości wyrobów zawierających azbest, występujących na terenie nieruchomości, w tym również udostępnienie swoich posesji w celu przeprowadzenia oględzin i pomiarów oraz wykonania niezbędnej dokumentacji fotograficznej – informuje Kamil Klimaszewski z Biura Prasowego UM Kutno.

Wykaz danych, które będą zbierane podczas inwentaryzacji:

  • adres nieruchomości, na której znajdują się wyroby zawierające azbest,
  • dane ewidencyjne (nr działki, obręb ewidencyjny),
  • rodzaj zabudowy,
  • rodzaj wyrobów zawierających azbest,
  • ilość wyrobów zawierających azbest,
  • umiejscowienie wyrobów zawierających azbest.

 

- Osoby przeprowadzające spis nie będą pobierać danych takich jak: numer dowodu osobistego czy PESEL ani żądać dokumentów potwierdzających posiadanie praw do nieruchomości. W przypadku osób prawnych niezbędne będzie natomiast podanie danych podmiotu wykorzystującego wyroby zawierające azbest, w postaci nazwy i adresu siedziby. W celu potwierdzenia przeprowadzenia ankiety właściciele/posiadacze/zarządcy nieruchomości proszeni będą o złożenie podpisu – wyliczają przedstawiciele urzędu.

W przypadku braku możliwości przebywania na terenie nieruchomości w trakcie inwentaryzacji, posiadanie wyrobów zawierających azbest można zgłosić bezpośrednio do osoby prowadzącej inwentaryzację, na numer telefonu 577 048 400 lub na adres: [email protected]

Info: UM Kutno

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy