Reklama

Reklama

Maszyna wciągnęła rękę pracownika. Wiemy, co stało się w jednej z kutnowskich firm [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Ostatnie dni nie są spokojne dla służb z powiatu kutnowskiego. Niemal codziennie dochodzi do wypadków drogowych, dziś z kolei doszło do niebezpiecznego zdarzenia w jednym z zakładów pracy. Pilnej pomocy potrzebował mężczyzna, którego rękę wciągnął taśmociąg. Z pomocą ruszyli mu inni pracownicy firmy.

Reklama

Przed południem kutnowska straż pożarna miała otrzymać informację o tym, że w jednym z zakładów pracy zlokalizowanym przy dzielnicy przemysłowej doszło do wypadku przy pracy.

Oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kutnie potwierdza, że takie zdarzenie miało miejsce. Strażacy informację o tym wypadku otrzymał około godziny 11:20.

- Poinformowano nas, że mężczyzna ma uwięzioną rękę w maszynie produkcyjnej, konkretnie w taśmociągu. Po dojeździe na miejsce zdarzenia potwierdzono zgłoszenie, przed naszym dojazdem pracownicy zakładu uwolnili poszkodowanego – relacjonuje mł. bryg. Mariusz Jagodziński, oficer prasowy KP PSP Kutno.

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy rannemu.

Następnie mężczyzna został przekazany załodze karetki pogotowia. Poszkodowany z obrażeniami dłoni został zabrany do szpitala.

Chwilę po godzinie 12 zastępy wróciły do bazy. Na miejscu oprócz strażaków i ratowników medycznych wezwano także policję.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy