Reklama

Reklama

Kutno uruchamia sprzedaż ekogroszku: "Spółka przydzieliła nam tylko 100 ton tego surowca" [AKTUALIZACJA]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: poglądowe

Kutno uruchamia sprzedaż ekogroszku: "Spółka przydzieliła nam tylko 100 ton tego surowca" [AKTUALIZACJA] - Zdjęcie główne

9 grudnia Kutno uruchamia sprzedaż ekogroszku | foto poglądowe

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Urząd Miasta w Kutnie informuje o uruchomienia sprzedaży węgla typu ekogroszek. Surowiec będzie można zakupić od jutra, tj. 9 grudnia.

Reklama

Do Kutna docierają pierwsze dostawy ekogroszku. Miasto poinformowało zatem o zaplanowanym na jutro (9.12) uruchomieniu jego sprzedaży. Pojawiły się jednak pewne problemy.

- Nasze zamówienie na ten rodzaj zostało zrealizowane w dużo mniejszym stopniu niż zgłoszone potrzeby mieszkańców. Spółka węglowa PGG przydzieliła nam tylko 100 ton tego surowca - informuje magistrat.

Warto zaznaczyć, że zgłoszone przez mieszkańców zapotrzebowanie na ekogroszek to około 400 ton. W zwiazku z tym Miasto zwróciło się do spółki o zwiększenie przydziału i czeka na odpowiedź zwrotną.

- Dziś zakończyliśmy sprzedaż węgla kamiennego typu "orzech", Zgodnie z zapotrzebowaniem sprzedaliśmy 178 ton tego surowca. Natomiast w przyszłym tygodniu będą realizowane transporty węgla typu "kostka". O możliwości dokonywania wpłat będziemy również Państwa informowali na bieżąco - dodaje urząd miasta.

AKTUALIZACJA:

Miasto Kutno zakończyło rozpoczętą dziś sprzedaż ekogroszku. Do godz. 11.30 rozdysponowano ok. 100 ton tego surowca.

W przyszłym tygodniu sprowadzony będzie węgiel typu "kostka". O możliwości dokonywania wpłat będziemy informowali mieszkańców na bieżąco.

Info: UM Kutno

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy