Reklama

Reklama

Kutno: Zbliża się Dzień Wszystkich Świętych. Te ulice będą zamknięte

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: poglądowe

Kutno: Zbliża się Dzień Wszystkich Świętych. Te ulice będą zamknięte  - Zdjęcie główne

Wszystckih Świętych 2021 Kutno -- będą utrudnienia w ruchu | foto poglądowe

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Wielkimi krokami zbliża się Dzień Wszystkich Świętych. Kierowcy poruszający się ulicami Kutna muszą liczyć się ze sporymi utrudnieniami, związanymi z tymczasową zmianą organizacji ruchu.

Reklama

Utrudnienia pojawią się na ulicach: 29 Listopada, Zgoda, Cmentarna, Łąkoszyńska. 

Od 29 października od godz. 6.00 przewiduje się wyłączenie z ruchu kołowego ul. Zgoda oraz ul. Cmentarnej na odcinku od ul. Zgoda do końca ogrodzenia cmentarza parafialnego. Zakaz ruchu pojazdów nie dotyczy mieszkańców oraz osób upoważnionych do handlu.

Od 30 października od godz. 15.00 przewiduje się wprowadzenie ruchu jednokierunkowego w części ul. 29 Listopada, od skrzyżowania z ul. M. Skłodowskiej - Curie do skrzyżowania z ul. Okrzei. Po lewej stronie ulicy 29 Listopada zaprojektowano parkingi dla pojazdów z podanym sposobem parkowania - na skos. Zmiany w organizacji ruchu obowiązywać będą do 1 listopada do godz. 24.00.

Zmiany w organizacji ruchu będą również wprowadzone w rejonie cmentarza parafialnego Kutno - Łąkoszyn. Od 31 października ruch kołowy na ul. Staffa odbywał się będzie jednokierunkowo od ul. Łąkoszyńskiej w stronę skrzyżowania z ul. Solskiego i od ul. Solskiego w kierunku ul. Korczaka również w jednym kierunku. 

Zmiany w organizacji ruchu w rejonie Łąkoszyna obowiązywać będą pełną dobę od dnia 31 października do dnia 1 listopada do godz. 24.00.

Info: UM Kutno.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy