Reklama

Reklama

Kutnowscy radni wyszli na ulice i rozmawiali z mieszkańcami. O czym? [ZDJĘCIA]

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Wczoraj na ulicach Kutna można było spotkać troje kutnowskich radnych. Jaką akcję przeprowadzali i co miała ona na celu?

Reklama

Radni Agnieszka Wyroślak, Robert Feliniak i Łukasz Walczak zachęcali mieszkańców Kutna – zwłaszcza tych posiadających czworonogi – o dbanie o czystość na ulicach, w parkach i na skwerach.

- Przemierzaliśmy osiedla,\ rozdając zestawy worków na psie odchody, zachęcając przy tym mieszkańców Kutna do sprzątania po swoich czworonogach. Jeżeli chcą państwo również dostać takie woreczki, to można pobrać je w Wydziale Obsługi Miasta. Dodam, że zostały one zakupione w ramach projektu budżetu obywatelskiego 2019 „Pluto sprząta po sobie” - komentuje radny Łukasz Walczak.

W ramach tej inicjatywy w mieście pojawiło się już ponad 100 pojemników na psie odchody, dodatkowo ruszyła kampania edukacyjna. Powstał humorystyczny film mający dawać właścicielom czworonogów do zrozumienia, że nie trzeba być saperem, by posprzątać pod swoim pupilu. Pisaliśmy o tym w artykule - Saper w centrum Kutna? Na trawniku znaleziono minę.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy