Reklama

Reklama

Kutnowska Galeria Różana zyskuje popularność. "To jeden z fenomenów"

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: poglądowe-archiwum

Kutnowska Galeria Różana zyskuje popularność. "To jeden z fenomenów" - Zdjęcie główne

Kutnowska Galeria Różana cieszy się dużą popularnością, klienci bardzo chętnie robią tam zakupy | foto poglądowe-archiwum

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Galeria Różana w Kutnie cieszy się nie tylko niesłabnącą, a wręcz rosnącą popularnością wśród mieszkańców miasta i okolic. Z opublikowanego niedawno wywiadu dowiadujemy się, że to jedna z perełek MMG zarządzającej placówką.

Reklama

W październiku serwis propertynews.pl porozmawiał z Remigiuszem Królikowskim, doradcą zarządu MMG. W wywiadzie znajdziemy sporo wypowiedzi odnoszących się do kutnowskiej galerii handlowej.

Okazuje się, że Galeria Różana radzi sobie wyjątkowo dobrze i cieszy się bardzo dużą popularnością. Jak dla propertynews.pl mówi Remigiusz Królikowski:

- Podsumowaliśmy wyniki naszych obiektów w pierwszych trzech miesiącach, tuż po odmrożeniu gospodarki. Porównanie kluczowych wskaźników do 2020 r. wygląda fantastycznie, a do 2019 r. – bardzo pozytywnie. Mamy w portfelu kilka fenomenów. Jednym z nich jest Galeria Różana w Kutnie, której wskaźnik odwiedzalności rośnie nawet w porównaniu do rekordowego 2019 r. W jeszcze szybszym tempie wzrastają też obroty, co skutkuje wzmożonym zainteresowaniem najemców co do chęci kontraktowania powierzchni lub przedłużania umów najmu. Wszystko to przekłada się na fakt, że obiekt jest wynajęty niemal w stu procentach

Za sukcesem Galerii Różanej stoją nie tylko znajdujące się w niej sklepy oferujące klientom różnorodny asortyment. Bardzo pozytywnie na działalność punktu wpływa np. obecność tuż obok Aquaparku, obiektów baseballowych, restauracji McDonald’s, czy otwartego niedawno marketu Leroy Merlin.

Więcej ciekawych faktów zarówno o Galerii Różanej jak i MMG znajdziesz w wywiadzie przeprowadzonym przez propertynews.pl.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy