Reklama

Reklama

Kutnowska Koalicja Obywatelska w Święto Flagi: "Marzenie o szacunku dla wszystkich"

Opublikowano: 2 maja 2021 13:39
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Dziś Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Kutnowska Koalicja Obywatelska postanowiła opowiedzieć mieszkańcom Kutna o symbolice, przypominając, że jest to święto, które ma wyrażać szacunek do flagi i propagować wiedzę o polskiej tożsamości oraz symbolach narodowych.

Reklama

- Biało-Czerwona. Najdroższa. Duma z historii, tradycji narodowych i rodzinnych, wspólnych osiągnięć. Marzenie o szacunku dla wszystkich, przyzwoitości, praworządności i pomyślnej przyszłości - mówią członkowie kutnowskiej Koalicji Obywatelskiej.

Przy okazji pokreślają również znaczenie 1 maja. To właśnie wtedy - w 2004 roku - Polska weszła do Unii Europejskiej.

- Przez 17 lat członkostwa nasz kraj otrzymał blisko 200 mld euro z unijnych funduszy. Pozytywną przyszłość Polski upatrujemy w jeszcze ściślejszej integracji z UE, w celu budowy skutecznego państwa opiekuńczego - podkreślają członkowie KO.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (4)
 • 3 miesiące temu | ocena +3 / -0

  antyobywatelska

  Święto Flagi Rzeczypospolitej Polskiej - to chyba mówi wszystko. po kiego diabła trzymają w rękach flagi eurokołchozu? Czy to takie niezrozumiałe, że święto dotyczy flagi polskiej? Mogli jeszcze niemiecką albo rosyjską do kompletu przynieść. Jak zwykle się wygłupili z ta swoją kreatywnością.

 • 3 miesiące temu | ocena +3 / -0

  heheh

  aktualni członkowie KO a za chwile członkowie Polska 2050 zupełenie nie orientują się w rzeczywistości. Po pierwsze nic nie "otrzymujemy" tylko dostajemy cześć po tym jak sami wpłacimy a po drugie wchodząc do EU w pierwszej kolejności zlikwidowaliśmy własny przemysł aby ten nie był konkurencyjny a po drugie udostępniliśmy firmom z zachodu 40 milionowy rynek zbytu za darmo. Natomiast nasz przemysł został wcześniej zniszczony przez embarga USA a przed wejściem do EU wyprzedany za grosze co powoduje że firmy zachodnie wchodząc tu wchodziły jak do siebie zyskując tanią siłę roboczą i 40 milionowy rynek zbytu. A ileż to Polskich firm skorzystało z tego swobodnego przepływu kapitału i otworzyło fabryki, sieci sklepów itd w Europie Zachodniej? Jedna? Dwie ? A może wcale ? Innymi słowy "wzieliśmy" tyle ze tej EU że zlikwidowaliśmy przemysł i dajemy zarobić krajom starej EU i zysk który generują z tytułu dostępu do naszego rynku zbytu jest wielokrotnie większy niż to co niby dostaliśmy z EU. Czy ci "działacze"ze zdjęcia naprawdę nie rozumieją tego mechanizmu i opowiadają te głupoty bo tak myślą ?Nie ma się co dziwić że za rok, dwa nie będzie śladu po KO/PO czy jako to się tam nazywa.

 • 3 miesiące temu | ocena +4 / -0

  jan

  A ile nasz kraj przez te 17 lat wpłacił do tego unijnego kołchozu? Różnica już by nie robiła takiego wrażenia. Gdyby odliczyć jeszcze ile z tej kasy powędrowało z powrotem do tej ''unii'' czytaj m.in. Niemiec i Francji to by wyszedł ciekawy bilans. Na te dane jednak już tępaków z KCI nie było stać.

 • 3 miesiące temu | ocena +4 / -0

  Kris

  Powinni zacząć od siebie. Po gębach widać że na to ich nie stać.