Reklama

Reklama

Kutnowska PO: "Wkrótce ciepła woda w kranie może być luksusem" [ZDJĘCIA]

Opublikowano: czw, 23 cze 2022 10:30
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Kutnowscy działacze Platformy Obywatelskiej zorganizowali konferencję prasową. W jej trakcie mówili o drożyźnie i inflacji.

Reklama

- Spotykamy się w dniu zaprzysiężenia na drugą kadencję Prezesa Narodowego Banku Polskiego – Prezesa, który jest osobiście odpowiedzialny za to co dzieje się ze stopami procentowymi, cenami – szczególnie produktów spożywczych, obserwowanymi wzrostami cen na stacjach benzynowych. Inflacja uderza w każdego z Nas. To wynik działań ekipy PiS-u – nie ma mowy o putinflacji, czy każdej innej - – mówił Andrzej Michałkiewicz.

Wspominał również o wstrzymaniu inwestycji w Odnawialne Źródła Energii twierdząc, że są one znienawidzone przez partię rządzącą.

- Jest ciepło, pogoda sprzyja wyjazdom, tylko te horrendalnie wysokie ceny na stacjach paliw … W Polsce podrożały najbardziej w Europie! Po lecie przyjdą chłodne i zimne dni. Znaczna część domów i mieszkań w Polsce jest ogrzewana węglem. Ile za niego zapłacimy na jesieni? Pięć, sześć, siedem tysięcy za tonę? Mam nieodparte wrażenie, że sztandarowa obietnica PiS staje się nieodwracalnym faktem: „Kraj w ruinie”! Czy Państwo również macie takie wrażenie? Co z tego, że padają obietnice zakupu węgla za 900 zł – proszę iść na plac składu węgla – lata osiemdziesiąte XX wieku – towaru brak. To jest zły rząd i władza jeśli doprowadza do sytuacji, że być może, jesienią i zimą ciepła woda w kranie stanie się reglamentowanym luksusem z przeznaczeniem dla dzieci – ze względu na brak opału i jego horrendalne ceny. Kto będzie odbudowywał Polskę z ruiny zafundowanej przez PiS – no My – w jaki sposób? – za Nasze pieniądze, które nie trafią do systemu opieki zdrowotnej, edukacji czy na inwestycje infrastrukturalne – cały czas będziemy zmuszeni odrabiać to co zmarnowało Prawo i Sprawiedliwość – dodawał Artur Gierula.

info: nadesłane

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy