Reklama

Reklama

Kutnowska policja na... budowie. Funkcjonariusz rozmawiał z pracownikami [ZDJĘCIA]

Opublikowano: czw, 7 paź 2021 15:18
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Funkcjonariusz kutnowskiej policji pojawił się dziś na terenie budowy prowadzonej w jednej z kutnowskich firm. Jaki był cel tej niecodziennej wizyty?

Reklama

Policja na budowie w Kutnie

Otóż jak informuje policja właśnie trwa Tydzień Bezpieczeństwa na polskich budowach. To okazja do zwrócenia uwagi na kwestie ochrony zdrowia i życia pracowników, ale także okazja do przypomnienia zasad bezpieczeństwa w drodze do i z pracy oraz w życiu codziennym.

Dzisiaj na terenie jednej z firm pracownicy mieli okazję porozmawiać z policjantem z Wydziału Ruchu Drogowego kutnowskiej komendy.

- 7 października 2021 roku na terenie jednej z firm w Kutnie odbyło się spotkanie pracowników z asp.szt. Jackiem Czerniawskim z Wydziału Ruchu Drogowego kutnowskiej komendy. Wizyta policjanta odbyła się w ramach trwającego Tygodnia Bezpieczeństwa na polskich budowach po hasłem "Koniecznie bezpiecznie" - dowiadujemy się od podkom. Edyty Machnik z Komendy Powiatowej Policji w Kutnie.

Bezpieczeństwo ważne zawsze, nie tylko w pracy

Oficer prasowy tutejszej komendy zaznacza, że działania realizowane w ramach tego przedsięwzięcia mają przypominać o zasadach bezpieczeństwa na tylko na placu budowy czy w biurze, ale także w życiu codziennym.

- Asp.szt. Jacek Czerniawski poruszył między innymi kwestię bezpiecznych powrotów do miejsca zamieszkania po ciężkim dniu pracy, jak i również nowych przepisy Ruchu Drogowego. Zebrani otrzymali również ulotki dotyczące najważniejszych przepisów w Ruchu Drogowym - dodaje podkom. E. Machnik.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)