Reklama

Reklama

Kutnowska policja podsumowała majówkę. To był "popis" piratów drogowych

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: poglądowe

Kutnowska policja podsumowała majówkę. To był "popis" piratów drogowych - Zdjęcie główne

. | foto poglądowe

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Policjanci z kutnowskiej drogówki podsumowali wzmożone działania na drogach naszego powiatu w związku z długim weekendem majowym. W trakcie jego trwania, w celu zwiększenia bezpieczeństwa na drogach, policjanci czujnie przyglądali się kierowcom. Reagowali na wszystkie ujawnione wykroczenia oraz przestępstwa w ruchu drogowym.

Reklama

- Pomimo, że nie odnotowaliśmy żadnego wypadku drogowego w czasie majowego weekendu, statystyki w dalszym ciągu są wysokie jeśli chodzi o kierowców, którzy łamią ograniczenia prędkości - mówi podkom. Edyta Machnik z KPP Kutno. 

W trakcie długiego weekendu majowego policjanci czuwali nad bezpieczeństwem na drogach powiatu kutnowskiego, prowadząc kontrole drogowe. W tym czasie w naszym regionie nie odnotowano żadnego wypadku drogowego, policjanci pracowali na miejscu 10 niegroźnych kolizji drogowych. Na szczęście w zdarzeniach drogowych nikt nie odniósł poważnych obrażeń. 

Mundurowi podczas długiego weekendu dokonali 194 kontroli, w tym sprawdzili trzeźwość 174 kierujących. Niestety pomimo licznych apeli o jazdę zgodnie z przepisami ruchu drogowego i dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze, aż 117 kierowców zostało ukaranych mandatami karnymi za przekroczenie prędkości. Ponadto 3 kierowców zostało ukaranych za brak uprawnień do kierowania, oraz zatrzymano 1 nietrzeźwego kierowcę, który stracił prawo jazdy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy