Reklama

Reklama

Kutnowski Komitet Referendalny na zjeździe JOW w Lubinie

Opublikowano: ndz, 28 cze 2015 21:30
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Od przemówienia Pawła Kukiza rozpoczął się sobotni zjazd zwolenników Jednomandatowych Okregów Wyborczych w Lubinie. Z całej Polski zjechało się łącznie około tysiąca ludzi. Wśród przybyłych spotkać można było Polaków żyjących poza granicami Polski.Na miejscu byli również przedstawiciele Kutnowskiego Komitetu Referendalnego JOW, którzy przygotowują się do organizacji referendum w naszym regionie.

Reklama

Zjazd został przyjęty niezwykle ciepło. Na miejscu czuć było atmosferę nadziei i zmian, tak bardzo potrzebnych w naszym kraju. Paweł Kukiz prezentował zadania jakie stawia przed nami na najbliższe miesiące, w szczególności dotyczące referendum ogólnokrajowego. To na nim skupiamy teraz całą naszą uwagę. Głos Polaków w tym referendum będzie wiążący, jeśli przystąpi do niego ponad 50 % uprawnionych do głosowania. A jest to niezwykle ważna spawa – jednogłośnie podkreślili przedstawiciele Kutnowskiego Komitetu Referendalnego. Paweł Kukiz pytany o program wyborczy, kwitował że takie programy są największym kłamstwem, dlatego nie zamierza go przedstawiać.

„Mówimy: żadnych programów. Naszą strategią jest wskazanie problemu, a potem osiągnięcie celu”- podsumował muzyk dodając że: „jeżeli nie zmienimy ordynacji wyborczej, nigdy nie wyzwolimy się od grabieżców z zewnątrz, korporacji i gangsterki.” Na zakończenie spotkania zwolenników JOW został dumnie odśpiewany hymn państwowy. W zjeździe wzięli udział: Rafał Małyszek, Tomasz Walczewski oraz Jarosław Łąpieś. Po części oficjalnej zjazdu odbył się koncert Pawła Kukiza i zespołu Piersi na Błoniach Lubińskich.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)