Reklama

Reklama

Kutnowski szpital poszukuje stażystów. Dziś mija termin składania dokumentów

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: bnp

Kutnowski szpital poszukuje stażystów. Dziś mija termin składania dokumentów - Zdjęcie główne

Kutnowski szpital szuka stażystów | foto bnp

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Kutnowski Szpital Samorządowy poszukuje osób na staż do pionu PR/komunikacja. Jak zaznacza dyrekcja placówki, chodzi o osoby zaangażowane, zmotywowane i pracowite. Jeśli czujecie, że to coś dla Was, dzisiaj macie ostatnią szansę na złożenie dokumentów.

Reklama

Z uwagi na to, że chodzi o staż, kandydaci nie muszą mieć specjalistycznego wykształcenia, wiedzy, doświadczenia zawodowego, czy ukończonych kursów. Mile widziane jest za to lekkie pióro.

- Oferujemy gruntowne przekazanie praktycznej wiedzy z obszaru PR i komunikacji oraz podstaw teoretycznych (zapewniamy bezpłatne wewnętrzne szkolenia zakończone certyfikatem: skuteczne techniki komunikowania się, zarządzanie sytuacjami kryzysowymi, udzielanie informacji prasowych, występów przed kamerami). Prowadził je będzie doświadczony trener komunikacji - wylicza zastępca dyrektora kutnowskiego szpitala, Bartosz Serenda. 

Podstawowe informacje znajdują się na infografice:

Dokumenty można dostarczyć do 26 października, do godz. 19:00 (wcześniej ustal godzinę @ lub tel) - celem spotkania się na rozmowie rekrutacyjnej). 

Warto dodać, że kutnowski szpital poszukuje również nowego fizjoterapeuty.  Wszystkie dokumenty należy przesłać w terminie do 29 października 2021 roku na adres mail: [email protected]

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy