Reklama

Reklama

W zeszłym roku pomogli ponad tysiącu osób! Kutnowskie stowarzyszenie znów rozda rzeczy dla potrzebujących

Opublikowano: wt, 8 lut 2022 16:30
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Przed potrzebującymi otwierają swoje serca i... drzwi magazynu z artykułami rzeczowymi. Już w tym tygodniu kutnowskie stowarzyszenie "Nie Jesteś Sam" znów wyciągnie pomocną dłoń do mieszkańców, m.in. osób starszych, niepełnosprawnych, bezdomnych oraz samotnych matek.

Reklama

Stowarzyszenie "Nie Jesteś Sam" od lat współpracuje z holenderską firmą, która przeważnie cztery razy w roku dostarcza artykuły gospodarstwa domowego, artykuły medyczne, odzież, czy zabawki. Te z kolei trafiają do najbardziej potrzebujacych mieszkańców Kutna. 

Tylko w 2021 roku z pomocy stowarzyszenia skorzystało ponad tysiąc osób, w tym 360 rodzin, a także bezdomni, seniorzy z Domów Pomocy Społecznej, niepełnosprawni i dzieci z Domu Dziecka. Ponadto, pod koniec zeszłego roku, w ramach akcji "Kobiety Kobietom" paczki z prezentami otrzymało 400 pań z naszego miasta.  

Artykuły wydawane są nawet trzy, cztery razy w miesiącu, przy ul. Bema. Najbliższy termin przypada w dniach 10-11 lutego

- Zapraszamy do naszego punktu wszystkie osoby potrzebujące. W tym tygodniu szczególnie samotne matki, gdyż czeka u nas mnóstwo odzieży dziecięcej. Do wizyty w naszym punkcie zapraszamy także osoby starsze i niepełnosprawne, które potrzebują sprawnego chodzika. Na wszystkich będziemy czekać w godzinach od 9:30 do 12:30 - mówi prezes stowarzyszenia, Iwona Majtczak. 

 

 

 

 

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy