Reklama

Ławki wrócą na kutnowskie ulice

Opublikowano:
Autor:

Ławki wrócą na kutnowskie ulice - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Ławek w Kutnie nigdy za wiele, tym bardziej, że w naszym mieście nie cieszą się one zbyt długą żywotnością - nie inaczej było z tymi, które w kwietniu padły łupem złodziei, kilka innych zostało zniszczonych przez wandali, a w wielu miejscach ich po prostu nie ma, a bardzo by się przydały. Już niebawem ma się to zmienić.

Walka o ławki trwa praktycznie cały czas. W marcu tego roku zniknęły dwie z nich znajdujące się przy chodniku łączącym ul. Kopernika z ul. Kochanowskiego.

- Ławki znajdujące się przy chodniku łączącym ul. Kopernika z ul. Kochanowskiego zostały skradzione. W związku z zaistniałą sytuacją rozważana jest możliwość dostawienia nowych ławek na ww. fragmencie – informowało nas Biuro Prasowe.

Wielokrotnie również pisaliśmy o tym, że w parku Traugutta grasują wandale, którzy niszczą miejskie ławki, a nawet wrzucają je do pobliskiego stawu. W międzyczasie mieszkańcy informowali nas o potrzebie dostawienia nowych ławek w wielu miejscach w mieście - na przykład w okolicach skrzyżowania ul. Jana Pawła II i Wyszyńskiego, ronda przy Prima Parku czy też nieopodal mostu przy ul. Sienkiewicza.

Zarówno w ostatnim miejscu, jak i przy ul. Kopernika, ławki pojawią się już niebawem, bo do 15 września, kiedy to ma mieć miejsce ich kolejna dostawa. Macie jeszcze jakieś propozycje, gdzie jeszcze powinny się pojawić?

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE