Reklama

Lech Warwocki Indywidualnym Mistrzem Polski w Brydżu

Opublikowano:
Autor:

Lech Warwocki Indywidualnym Mistrzem Polski w Brydżu - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Zawodnik KDK Kutno Lech Warwocki sensacyjnie zdobył Mistrzostwo Polski w Brydżu Sportowym. Najlepszych 80 zawodników eliminacji wystąpiło w finale rozegranym 20 grudnia na platformie internetowej Bridge Base Online. Brydż sportowy to w zasadzie gra parami bądź rywalizacja drużyn, indywidualne rozgrywki przeprowadza się na zasadzie gry różnych rozdań generowanych komputerowo z coraz to innymi partnerami wg określonego schematu. Należy zatem wykazać się nie lada doświadczeniem.Wyniki finału Indywidualnym Mistrzostw Polski 2015: 1. Lech Warwocki klub KDK Kutno; 2. Józef Grewling klub RCK&Flux Medical Poznań; 3. Zdzisław Widomski klub Singleton Lublin.

Jest to największy sukces w blisko 50-letniej karierze zawodniczej mistrza międzynarodowego Lecha Warwockiego. Nagrodami za Mistrzostwo Polski są medal, dyplom, puchar ufundowany przez Sejmową Komisję Samorządu Terytorialnego i Polityki Regionalnej, a także tablet Samsung Galaxy Tab 4. Gratulujemy!

Dodajmy, że rok 2015 jest bardzo udany dla kutnowskich brydżystów. Wiosną drużyna KDK1 Kutno po raz pierwszy w historii awansowała do Ekstraklasy. Przemysław Błaszczyk, Jacek Grzelczak, Adam Pawłowski i Lech Warwocki wygrywali bądź byli w czołówce wielu topowych zawodów krajowych.

Latem Adam Pawłowski wygrał amerykański Spingold KO Teams Fantasy Bracket uzyskując tym samym prawa do organizacji meczu z reprezentacją USA BW. Polska drużyna prawdopodobnie wystąpi w składzie Pawłowski-Grzelczak-Kwiecień-Janiszewski-Araszkiewicz-Puczyński (Kutno, Warszawa, Lublin, Słupsk).

Największy na świecie portal brydżowy bridgewinners.com sporządzi relację i ufundował nagrodę dla zwycięzcy tego meczu, który odbędzie się w dniu 30 lub 31 stycznia 2016 roku na platformie BBO. Jesienią kutnowska para Grzelczak-Pawłowski zdobyła 4. miejsce w Mistrzostwach Polski na zapis meczowy i uzyskała awans do reprezentacji Polski na najbliższe Mistrzostwa Świata.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE