Reklama

Reklama

Lider Agrounii przyjedzie do powiatu kutnowskiego. Kiedy spotka się z mieszkańcami?

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Lider Agrounii Michał Kołodziejczak już w najbliższy piątek zawita do powiatu kutnowskiego. Polityk ma zamiar spotkać się z mieszkańcami, porozmawiać z nimi i przedstawić swój program.

Reklama

Wizytę lidera Agrounii w naszym powiecie zaplanowano na najbliższy piątek, 23 września o godz. 18:00. Miejscem spotkania będzie Zajazd Basior (Skłóty 2A, gm. Krośniewice). To kolejne spotkanie w ramach kampanii „Jesteśmy u siebie”, z którą partia przemierza całą Polskę i przekonuje do swojego programu.

Na wydarzenie zaprasza m.in. radny powiatowy Tomasz Marciniak, który w sierpniu dołączył do ugrupowania. 

Agrounia rozpoczęła swoją działalność jako ruch społeczno-polityczny zrzeszający głównie rolników. Od marca 2022 roku zarejestrowana jest jednak jako partia polityczna. Agrounia krytykuje działania obecnych polityków wobec stanu rolnictwa w Polsce oraz organizuje szereg głośnych akcji i protestów. Jeden z tegorocznych strajków w powiecie kutnowskim relacjonowaliśmy na łamach KCI. Rolnicy wyjechali wówczas na ulice, blokując i tamując ruch.

Organizacja opowiada się za obroną rynku krajowego i rodzinnych gospodarstw rolnych. Ponadto chce, by polscy rolnicy zapewniali krajowi bezpieczeństwo żywnościowe oraz zdrową żywność.  Rolnicy związani z organizacją popierają ustalenie wymaganej liczby polskich produktów w supermarketach oraz domagają się dokładnego przestrzegania norm znakowania żywności flagą pochodzenia.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy