Reklama

Lider w odchudzaniu w Polsce

Opublikowano:
Autor:

Lider w odchudzaniu w Polsce - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Coraz więcej Polaków decyduje się na odchudzanie pod okiem dietetyka. Szukając skutecznej metody porzucamy modne diety czy suplementy z apteki brane na własną rękę i przekraczamy próg gabinetu specjalisty ds. żywienia, oczekując fachowej pomocy. Coraz częściej liczy się dla nas skuteczność diety, a nie tempo zrzuconych kilogramów. To cieszy zarówno ekspertów żywieniowych, jak i nas samych.

Coraz bardziej świadomi!

„Często dostaję maile o treści: Chce schudnąć 15 kg w 1,5 miesiąca, czy to możliwe i jaka jest tego cena?” Odpowiedź jest prosta: cena za takie odchudzanie jest najwyższa: zdrowie.” Mimo takich maili, spotykam jednak coraz więcej osób, które nie chcą już szybkiego odchudzania, ale skutecznego i zdrowego, bo przeżyli już niejedną porażkę: efekt jo-jo”- mówi Zofia Urbańczyk, dietetyk Naturhouse

Zmiana nawyków żywieniowych na zdrowe zmienia całe nasze życie

Jest tylko jedna droga do osiągnięcia prawidłowej wagi i utrzymania jej przez długi czas: modyfikacja sposobu odżywiania. Największą sztuką jest wypracowanie u siebie nowych nawyków, tak aby nie był to kilku dniowy zabieg, ale trwała zmiana. W tym celu najlepiej oddać się w ręce specjalisty i wybrać kompleksową metodę. Do takich samych wniosków doszli eksperci Naturhouse i swoją metodę oparli na reedukacji żywieniowej.

Nr 1 w odchudzaniu w Polsce

Niewątpliwym liderem, jeżeli chodzi o kompleksowe odchudzanie z pomocą dietetyka, jest sieć Centrów Naturhouse. W każdej ze 150 placówek znajdziemy gabinet dietetyka z wykwalifikowanym personelem, wyposażenie do specjalistycznych pomiarów wagi ciała oraz bogatą ofertę suplementów diety. Tak dynamiczny rozwój sieci w ciągu kilku lat istnienia na rynku świadczy o dużej liczbie zadowolonych klientów i rosnącym zapotrzebowaniu na tego typu usługi. Nie pozostaje nic innego, jak pogratulować takiego sukcesu i samemu przekonać się co do skuteczności metody Naturhouse.

Recepta na sukces

Naturhouse nie narzuca sztampowych rozwiązań. Kluczem do sukcesu jest wypracowany przez lata system, oparty na reedukacji żywieniowej, który zawiera 3 elementy: regularne wizyt, odpowiednią dietę oraz wspierająca suplementację. Cotygodniowe wizyty u specjalisty pozwalają na monitorowanie procesu odchudzania, sygnalizowanie wszelkich spostrzeżeń Klienta, a także na szczerą rozmowę będącą często niezbędnym bodźcem do dalszego działania i wytrwania do końca kuracji. Każdy Klient traktowany jest indywidualnie, czuje się otoczony fachową opieką, a co najważniejsze – na bieżąco widzi wymierne efekty.

Zobacz jak wygląda wizyta u dietetyka Naturhouse >>

Społeczność Naturhouse

Coraz większa liczba zadowolonych klientów Naturhouse rekomenduje tę metodę odchudzania innym. Dzięki temu już 4 000 000 osób całym świecie schudło z ich pomocą. Jeżeli zatem decydujemy się na walkę z nadwagą, warto zrobić ten pierwszy ważny krok i zacząć od konsultacji z dietetykiem.

Centrum Dietetyczne NATURHOUSE
ul. Podrzeczna 5a
99-300 Kutno
tel. 24 254 10 51
kom. 601 963 153
e-mail: kutno.podrzeczna@naturhouse-polska.com

Godziny otwarcia:
Poniedziałek: 09:00 - 17:00
Wtorek: 09:00 - 18:00
Środa, Czwartek: 10:00 - 18:00
Piątek: 09:00 - 16:00
Sobota: na życzenie klienta

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE