Reklama

Maraton Pisania Projektów

Opublikowano:
Autor:

Maraton Pisania Projektów  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Już 27 sierpnia pierwszy z dwóch dni "Maratonu Pisania Projektów" do Kutnowskiego Budżetu Obywatelskiego.Każdy kto ma jakiś pomysł – od ławki w parku po podjazd dla niepełnosprawnych, plac zabaw dla dzieci, boisko, przez wszystkie ważne udogodnienia i niezbędne kwestie dla mieszkańców, aż po kwestie bezpieczeństwa czy organizacji ruchu – może złożyć wniosek o sfinansowanie tego działania z 1 miliona jaki jest przeznaczony na Budżet Obywatelski w Kutnie.

Jak złożyć wniosek? – najlepiej przyjść na Maraton Pisania Projektów w dniu 27 sierpnia, między 10 a 21-ą, w Kutnowskim Domu Kultury. Można przyjść, wypełnić wniosek, skorzystać z odpowiedzi urzędników, poznać innych projektodawców.

Co należy zrobić by stać się autorem zmian w Kutnie? Przekonać na początek 30 osób, że Wasz pomysł jest dobry i potrzebny. Wypełnić formularz i załączyć te 30 podpisów osób, popierających wniosek. Potem przygotować się do promowania pomysłu i zebrania jak największej liczby głosów, ale to – dopiero w listopadzie.

Masz pomysł? Przyjdź na Maraton Pisania Projektów 27 sierpnia do Kutnowskiego Domu Kultury!

Projekt "Budżet Partycypacyjny w Kutnie" jest współfinansowany z Funduszy EOG w ramach Programu Obywatele dla Demokracji.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE