Reklama

Medale dla ponad stu zasłużonych dla obronności kraju

Opublikowano:
Autor:

Medale dla ponad stu zasłużonych dla obronności kraju  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Stu kilkudziesięciu mieszkańców województwa łódzkiego w tym Zbigniew Gruszczyński, Krzysztof Jankowski, Konrad Kłopotowski oraz Jan Kuropatwa odebrało z rąk wicewojewody łódzkiego Jarosława Klimasa złote, srebrne i brązowe medale "Za zasługi dla obronności kraju", nadawane przez Ministra Obrony Narodowej osobom, które wnoszą doniosły wkład w rozwój i umacnianie obronności Rzeczypospolitej Polskiej.

Współgospodarzem uroczystości, którą w dużej sali obrad Rady Miejskiej w Łodzi prowadził dyrektor Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w Łódzkim Urzędzie Wojewódzkim w Łodzi – Jacek Raczyński, był szef Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego w Łodzi – płk. mgr inż. Wojciech Filkowski.

Składając odznaczonym serdeczne gratulacje i podziękowania za ich aktywność i zasługi, wicewojewoda łódzki Jarosław Klimas powiedział także między innymi: - Korzystając z tego, że jesteśmy jeszcze cały czas w okresie noworocznym, pragnę złoży Państwu życzenia wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia, spełnienia wszystkich marzeń i satysfakcji z tego, co dotychczas robiliście, robicie i będziecie robić w zakresie obronności państwa.

Na zakończenie uroczystości szef Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego w Łodzi – płk. mgr inż. Wojciech Filkowski wzniósł okolicznościowy toast, podkreślając zasługi odznaczonych i dziękując im za dotychczasową, pełną zaangażowania pracę – często na drugim planie, w ciszy gabinetów - na rzecz umacniania obronności naszego kraju.

Lista odznaczonych medalami dostępna pod adresem.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE