Reklama

Reklama

Mężczyzna potrzebował pilnej pomocy. Zabrało karetek, pomogli strażacy [FOTO]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Na terenie powiatu kutnowskiego znów pojawił się problem z brakiem wystarczającej liczby karetek. Dziś takie zdarzenie miało miejsce w Krośniewicach.

Reklama

O godz. 12:49 dyżurny kutnowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie z Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego dotyczące osoby mieszkającej przy ul. Kutnowskiej w Krośniewicach. Mężczyzna potrzebował pilnej pomocy medycznej. Na tamtą chwilę na terenie powiatu kutnowskiego nie było żadnych wolnych karetek, w związku z czym w sukurs poszkodowanemu ruszyła straż pożarna z JRG Kutno oraz OSP Krośniewice. 

Po przyjeździe na miejsce strażacy udzielili mężczyźnie pierwszej pomocy, a po przyjeździe karteki przekazali go pod opiekę ratownicków medycznych. 

Podobne sytuacje w ciagu ostatnich tygodni nie należą do rzadkości i nie dotyczy to jedynie naszego powiatu. Strażacy regularnie uczestniczą w tzw. izolowanych zdarzeniach ratownictwa medycznego, czyli takich, do których nie ma możliwości natychmiastowego zadysponowania karetki lub gdy przewidywany czas dotarcia karetki jest znacznie dłuższy, niż czas dotarcia straży pożarnej.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy