Reklama

Miasto rozstrzygnęło przetarg na utrzymanie porządku i czystości na ulicach

Opublikowano:
Autor:

Miasto rozstrzygnęło przetarg na utrzymanie porządku i czystości na ulicach - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Urząd Miasta Kutna rozstrzygnął przetarg na utrzymanie porządku i czystości na ulicach, chodnikach, i placach miasta oraz na bieżące utrzymanie zieleni miejskiej i miejsc pamięci wraz z koszeniem terenów zielonych zlokalizowanych w pasach drogowych na terenie miasta.

W centrum Kutna za utrzymanie porządku, czystości ulic i placów oraz opróżnianie koszy ulicznych odpowiedzialna będzie firma "Megatherm" Sp. z o.o. wraz z partnerem PUH "Ann - Pol"z Opola. UM ma przeznaczyć na ten cel prawie 588 tys. zł.

Za porządek na Cmentarzu Komunalnym oraz sprzątanie na żądanie na terenach miasta nieujętych w stałym obszarze utrzymania odpowiedzialna będzie firma "Markaz" s.c. z Kutna. Kutnowski magistrat za porządki na cmentarzu ma przeznaczyć niewiele ponad 53 tys. zł, zaś na sprzątanie na żądanie 8,1 tys. zł.

"Tonsmeier Centrum" sp. z o.o. zajmie się utrzymaniem porządku na terenach miasta (416 tys. zł), zimowym utrzymaniu chodników (108 tys. zł), opróżnianiem koszy ulicznych (426,1 tys. zł), porządkiem małej architektury na terenie miejskich zieleńców (264,6 tys. zł), utrzymaniem czystości i porządku miejsc pamięci w Kutnie (86,8 tys. zł) oraz prace porządkowe wokół urzędu miasta i urzędu stanu cywilnego (praiwe 119 tys. zł).

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE