Reklama

Reklama

Mieszkańcy gminy Kutno wybierają sołtysów. Kiedy najbliższe zebrania?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Grzegorz W. Tężycki, CC BY-SA 4.0 <https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0>, via Wikimedia Commons

Mieszkańcy gminy Kutno wybierają sołtysów. Kiedy najbliższe zebrania? - Zdjęcie główne

Mieszkańcy gminy Kutno wybierają sołtysów. Kiedy najbliższe zebrania? | foto Grzegorz W. Tężycki, CC BY-SA 4.0 <https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0>, via Wikimedia Commons

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Mieszkańcy gminy Kutno wybierają sołtysów na kolejne cztery lata. Za nami już pierwsze spotkania w Mariankach i Gnojnie. Gdzie zaplanowano kolejne?

Reklama

W związku z upływająca kadencją sołtysów i rad sołeckich w gminie Kutno wójt Justyna Jasińska zwołała zebrania wiejskie, na których mieszkańcy poszczególnych sołectw dokonają wyboru sołtysa i rady sołeckiej na kolejne cztery lata. 

Wybory do organów samorządu sołectwa przeprowadza się zwykłą większością głosów, w głosowaniu tajnym, bezpośrednim. Prawo udziału w zebraniu wiejskim mają wszyscy mieszkańcy posiadający czynne prawo wyborcze.

Zebrania będą odbywały się w terminie od 5 stycznia do 15 lutego 2023 r. Pierwsze z nich w Mariankach i Gnojnie już za nami.

Gmina Kutno informuje, że spotkania dla mieszkańców Wierzbia, Komadzyna i Sierakowa odbędą się już 9 stycznia 2023 r. Dla mieszkańców Maliny, Bielawek i Kotlisk będzie to natomiast 10 stycznia 2023 r.

Szczegółowe informacje dotyczące terminów i miejsca kolejnych zebrań znajdziecie w galerii zdjęć do artykułu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy