MKS kontynuuje świetną passę

MKS kontynuuje świetną passę - Zdjęcie główne

WydarzeniaMKS Kutno w zaległym meczu III ligi łódzko-mazowieckiej pewnie pokonał SMS Łódź 3:1 (1:0). Gole dla "Miejskich" zdobyli G. Sobczak, R. Jankowski i M. Jakubowski.

Po pierwszej połowie podopieczni Pawła Ślęzaka prowadzili 1:0 po bramce Gracjana Sobczaka. Wynik mógł być znacznie wyższy, ale w poprzeczkę trafił m.in Rafał Jankowski.

Po przerwie "Jankes" szybko się zreflektował i po świetnej akcji Sylwestra Płachety zdobył gola na 2:0. Dwadzieścia minut później było już 3:0, a na listę strzelców powędrował Mariusz Jakubowski. Sto dwadzieścia sekund goście za sprawą cudownego strzału Dawida Borysa zmniejszyli rozmiary porażki.

W 84. minucie za faul na Rafale Jankowski sędzia Paweł Szandała wskazał na "wapno", jednak Rafał Kubiak trafił w słupek.

MKS Kutno - SMS Łódź 3:1 (1:0)
1:0 Gracjan Sobczak 36'
2:0 Rafał Jankowski 52'
3:0 Mariusz Jakubowski 73'
3:1 Dawid Borys 75'

Żółte kartki: Rutkowski, Kubiak, Jankowski - Kowalski, Taniukiewicz;
Sędzia: Paweł Szandała (Sieradz);

MKS Kutno: Sokołowicz - Grzybowski, Znyk, Dopierała, Rutkowski - Sobczak (82' Czajkowski), Jakubowski, Kubiak (87' Winnicki), Babatunde - Płacheta, Jankowski;

SMS Łódź: Baran - Taniukiewicz (79' Okoński), Wenger, Maczuga (77' Zalepa), Mikołajczyk - Borys, Morou, Książek, Sodel (69' Łucki) - Kowalski (46' Cholewiak), Gląba;