MKS przegrywa we Włocławku

MKS przegrywa we Włocławku - Zdjęcie główne

WydarzeniaMKS Kutno przegrał 1:2 z Włocławią Włocławek w meczu sparingowym rozgrywanym we Włocławku.Bramkę dla MKS zdobył z rzutu karnego Sylwester Płacheta.Po pierwszej połowie "Żółto-Niebiescy" przegrywali 2:0. Obie bramki padły po wrzutach, a przy pierwszym golu zawinił testowany zawodnik ŁKS Łódź, Marian Pogorzałek.

W drugiej połowie kutnianie zdołali odpowiedzieć tylko jedną bramką autorstwa Sylwestra Płachety, który pewnie wykorzystał rzut karny. Do końca meczu gra była wyrównana, ale wynik nie uległ już zmianie.

W drużynie Pawła Ślęzaka wystąpiło pięciu testowanych zawodników - Marcin Dopierała, Andrew Konopelsky i Marian Pogorzałek (wszyscy ŁKS Łódź) oraz Kamil Bartczak i Łukasz Laskowski (obaj Górnik Łęczyca).

Według obserwatorów najlepiej zaprezentował się amerykanin z polskim paszportem - Andrew Konopelsky.

Włocłavia Włocławek - MKS Kutno 2:1 (2:0)
1:2 Sylwester Płacheta (rzut karny)

MKS Kutno : Kamiński - Kaczor, Dopierała, Bartczak, Pogorzałek - Grzegorek, Panek, Konopelsky, Jakubowski - Rosiak, Płacheta

w drugiej połowie na boisku pojawili się : Sokołowicz, Piotr Michalski, Kalupa i Laskowski