Reklama

Młode lwy na turnieju w Bedlnie

Opublikowano:
Autor:

Młode lwy na turnieju w Bedlnie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Z każdym turniejem zawodnicy Akademii Piłkarskiej Młode Lwy grają coraz lepiej i pewniej. W kolejnym, rozegranym w pobliskim Bedlnie, młodzi kutnianie wywalczyli drugie miejsce, a byli o krok od pierwszego.W turnieju wystartowały dwie ekipy Młodych Lwów, drugi zespół złożony z mniej doświadczonych zawodników zajął szóste miejsce, jednak za waleczność należy mu się miejsce w czołówce. Niedoświadczone, ale pełne zapału Lwiątka popis dały zwłaszcza w meczu z gospodarzami GKS Bedlno, gdy po wspaniałej walce zremisowały z wyżej notowanym rywalem 1:1. Wspaniałą bramkę głową zdobył w tym meczu Paweł Luba, wykorzystując piękne podanie Bartłomieja Kopańskiego.

Pierwszy zespół był zaś o krok od zwycięstwa w całym turnieju. Młodzi kutnianie kroczyli od zwycięstwa do zwycięstwa, niestety zatrzymali ich gospodarze, którzy po znakomitym spotkaniu zremisowali z naszymi Lwami 0:0. Wiadomo więc było, że by być pewnym wygrania turnieju trzeba pokonać faworyta turnieju drużynę z Krośniewic. Przez długi czas ten plan się udawał, gdyż po znakomitej grze prowadziliśmy już 2:0. Niestety młodzi piłkarze z Krośniewic wykorzystali swoje dużo większe doświadczenie turniejowe i doprowadzili do remisu 2:2, który oznaczał, że musieliśmy liczyć na gospodarzy, którzy w ostatnim spotkaniu mierzyli się z krośniewicką ekipą. Niestety dla nas krośniewiczanie zdecydowanie wygrali i zasłużenie wywalczyli puchar za pierwsze miejsce.

- Nam na osłodę został puchar za drugie miejsce i nagroda dla najlepszego zawodnika turnieju, niezawodnego Huberta Stolarczyka, który w każdym meczu udowadniał swój talent - podsumowuje Kamil Socha. - Najważniejsze, że kolejny turniej udowodnił, że idziemy w dobrym kierunku. Potrzebna jest tylko systematyczność i sumienna praca na zajęciach - dodaje.

W turnieju w Bedlnie wzięli udział: Nikodem Sujecki, Hubert Sobota, Bartłomiej Nowak, Hubert Stolarczyk, Michał Jurczak, Tobiasz Środecki, Jan Bardziński, Igor Pawłowski, Dawid Rostkowski, Krystian Bardziński, Dawid Wiciński, Michał Tasiemski, Paweł Luba, Bartłomiej Kopański.

AP Młode Lwy zaprasza wszystkie dzieci z roczników 2002-2005 do uczestniczenia w zajęciach w każdy wtorek i czwartek od 20 do 21 (dla rocznika 2002) w sali gimnazjum nr 2 w Kutnie. We wtorek o godz. 18 w sali szkoły nr 1 i czwartek o 20 w gimnazjum nr 2, dla roczników młodszych. Zapraszamy tez do odwiedzin strony Akademii www.apmlodelwy.pl.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE