Reklama

Reklama

Młody mężczyzna okradał myjnie samochodowe. Jest dobrze znany policji, czeka go długa odsiadka

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: poglądowe

Młody mężczyzna okradał myjnie samochodowe. Jest dobrze znany policji, czeka go długa odsiadka - Zdjęcie główne

29-latek okradał myjnie, m.in na terenie powiatu kutnowskiego | foto poglądowe

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Nawet 15 lat więzienia grozi 29-latkowi, który na myjniach samochodowych włamywał się do samoobsługowych odkurzaczy, skąd kradł pieniądze. Mężczyzna usłyszał już osiem zarzutów. Dodatkowo przestępstw dopuścił się w warunkach powrotu do przestępstwa. Policjanci ustalili, że działał na terenie trzech powiatów, w tym kutnowskiego.

Reklama

Do Komendy Powiatowej Policji w Łowiczu w trzecim kwartale 2021 roku zaczęły napływać zgłoszenia dotyczące kradzieży z włamaniem do samoobsługowych odkurzaczy znajdujących się na terenie myjni samochodowych w Łowiczu. Z ustaleń wynikało, że nieznany sprawca po odgięciu elementów zabezpieczających urządzenie włamywał się do kasetek, skąd kradł pieniądze. Łącznie wpłynęły cztery zawiadomienia z terenu Łowicza, gdzie łączna wartość strat wyniosła prawie 4 tysiące złotych.

- Sprawą zajęli się kryminalni. Skrupulatne działania oraz dogłębna analiza zdarzeń w tym także na terenie powiatów ościennych doprowadziły na trop sprawcy - informuje kom. Urszula Szymczak, oficer prasowy KPP w Łowiczu. 

Do tej sprawy został zatrzymany 29-letni mieszkaniec Sochaczewa. Jest znany policji i karany za podobne przestępstwa. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie podejrzanemu łącznie ośmiu zarzutów kradzieży z włamaniem, bowiem okazało się, że 29-latek działał też na terenie powiatu zgierskiego i kutnowskiego. Śledczy ustalili, że mężczyzna dopuścił się tych czynów w warunkach recydywy, zatem grozi mu teraz wyższy wymiar kary niż 10 lat pozbawienia wolności. Nadal prowadzone są w tej sprawie czynności mające na celu ustalenie czy przestępstwa te miały miejsce jeszcze w innych miejscach.

Info: KPP Łowicz

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy