Reklama

Reklama

Młodzi łucznicy z Kutna na dużej imprezie sportowej. Pokonali zawodników z sąsiedniego województwa! [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w łucznictwie przeszły do historii. We wczorajszej imprezie brali udział zawodnicy z Kutna, gminy Bedlno i gminy Żychlin. Jak im poszło?

Reklama

Mistrzostwa odbyły się wczoraj (21 września) na terenie Klubu Sportowego „Stella” w Kielcach. Wzięła w nich udział młodzież ze szkół z Kutna, gminy Bedlno oraz gminy Żychlin. Są to zawodnicy sekcji łuczniczej STS Lechita Bedlno oraz Młodzieżowego Domu Kultury w Kutnie.

- Bardzo się cieszę, że łucznictwo staje się coraz popularniejszym sportem. Zainteresowanie dzieci i młodzieży z powiatu kutnowskiego znacznie wzrosło. Mam nadzieję, że wojewódzkie zwycięstwo zachęci dzieci i młodzież do trenowania łucznictwa! - mówi Marek Drabik, radny Rady Powiatu Kutnowskiego.

Łucznicy z powiatu kutnowskiego mogą mieć powód do radości. Razem z innymi zawodnikami z województwa łódzkiego zwyciężyli z województwem świętokrzyskim.

Po mistrzostwach grupa udała się na wycieczkę krajoznawczą po Kielcach. Główną atrakcją była wizyta w Zamku Królewskim w Chęcinach. Ponadto młodzież miała okazję zwiedzić miasto, zakupić pamiątki i poznać historię zamku.

W mistrzostwach wzięły udział kluby: Społem Łódź, Stella Kielce, Olimp Strenczyn, Boruta Zgierz, Piątka Zgierz i STS Lechita.

Info: Powiat Kutnowski

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy