Reklama

Młodzież walczy o prawo do życia

Opublikowano:
Autor:

Młodzież walczy o prawo do życia - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Przy Placu Wolności lekkie poruszenie wywołała dziś pikieta antyaborcyjna zorganizowana i poprowadzona przez grupę młodych ludzi z terenu naszego miasta. Wydarzenie było również sprzeciwem wobec polityków, którzy w swojej karierze poparli aborcyjne projekty ustaw.

- Jesteśmy tutaj po to, żeby uświadomić społeczeństwo jak wielkim złem jest aborcja, nie tylko dla dziecka, które traci życie, ale również dla matki. - mówiła Natalia, uczestniczka pikiety. Podczas wydarzenia, uczestnicy rozłożyli transparent, a w tle odtwarzano fragmenty materiałów mówiących o cierpieniu jakie towarzyszy dzieciom, które urodziły się w trakcie wywoływanego przedwcześnie porodu, aż do momentu ich zgonu.

Uczestnicy chętnie dyskutowali z zainteresowanymi tematem kutnianami. Oczywiście nie obyło się bez nieprzyjemnych incydentów, które jednak nie zraziły pikietujących. Działania pro-life prowadzone są na terenie całego kraju i spotykają się z reguły z pozytywnym wydźwiękiem wśród odbiorców. Mają na celu głównie informować i zachęcać do nauki o obronie życia człowieka od poczęcia do naturalnej śmierci.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE