Reklama

MOPS i jego partnerzy są ''Otwarci na Innych''! Wystosowali ważny apel

Opublikowano:
Autor:

MOPS i jego partnerzy są ''Otwarci na Innych''! Wystosowali ważny apel - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia W związku z epidemią koronawirusa Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Kutnie w porozumieniu z organizacjami pozarządowymi, wspólnotami parafialnymi i wyznaniowymi, wspólnotami mieszkaniowymi oraz zainteresowanymi mieszkańcami miasta organizuje akcję "BĄDŹMY OTWARCI DLA INNYCH".

Celem akcji, organizowanej pod patronatem Prezydenta Miasta Kutno Zbigniewa Burzyńskiego, jest pomoc osobom szczególnie potrzebującym wsparcia: samotnym, starszym, niepełnosprawnym zwłaszcza tym, które nie mogą liczyć na rodzinę i sąsiadów.

Pomoc, jaką oferują uczestnicy akcji, to: zakup produktów żywnościowych, zaopatrzenie w leki, załatwianie pilnych spraw urzędowych i niezbędny kontakt z lekarzem pierwszego kontaktu.

- Zwracamy się z apelem do organizacji pozarządowych i mieszkańców o włączenie się do akcji będącej wyrazem naszej życzliwości, solidarności i odpowiedzialności - BĄDŹMY OTWARCI DLA INNYCH - apeluje MOPS.

W razie potrzeby skorzystania z wyżej oferowanej pomocy prosimy o kontakt dzwoniąc pod jeden z numerów telefonów w godzinach od 8.00 do 20.00:

  • +48 726 305 539
  • +48 697 679 665

Można kontaktować się również mailowo

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE