Reklama

Reklama

Myśliwi spotkali się z władzami powiatu. Podpisano ważne umowy [ZDJĘCIA]

Opublikowano: czw, 31 mar 2022 17:15
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Za nami spotkanie z przedstawicielami kół łowieckich z terenu naszego powiatu w siedzibie Starostwa Powiatowego w Kutnie. W jego trakcie podpisano umowy na dzierżawę obwodów łowieckich.

Reklama

Pod koniec poprzedniego roku Sejmik Województwa Łódzkiego podjął decyzję o nowym podziale obwodów łowieckich na terenie województwa. Zmieniły się ich powierzchnie i kategorie.

Na terenie powiatu kutnowskiego wyznaczono dokładnie 17 obwodów łowieckich. 

W czwartkowym spotkaniu w Starostwie udział wzięli przedstawiciele dziesięciu kół łowieckich z terenu naszego powiatu: Petroponowa, Szarak, Sokół, Ogar, Dzik, Darz Bór, Jeleń, Rogacz, Łowiec, Łoś. Umowy na dzierżawę zostały podpisane na okres 10 lat.

- Koła łowieckie na terenie powiatu kutnowskiego zobowiązane są do prowadzenia gospodarki łowieckiej, realizowania przedsięwzięć z zakresu ochrony środowiska, zwalczania kłusownictwa, organizowania polowań, prowadzenia szkolenia młodych myśliwych. Jest to bardzo odpowiedzialne zadanie i mam nadzieję, że samorządy powiatu kutnowskiego będą kontynuowały wzorową współpracę z Naszymi myśliwymi – mówił starosta kutnowski Daniel Kowalik. 

Info: Starostwo Powiatowe w Kutnie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)