Reklama

Reklama

Nadzwyczajne spotkanie czy zarząd w sprawie szpitala?

Opublikowano: czw, 11 cze 2015 12:59
Autor:

Nadzwyczajne spotkanie czy zarząd w sprawie szpitala? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia - Dziś o 8 rano rozpoczyna się nieplanowane posiedzenie Zarządu Powiatu w Kutnie. Sprawa szpitala. Czas kluczowych decyzji - napisał na swoim Facebooku wiceprzewodniczący Rady Powiatu, Bartosz Serenda.O szczegóły postanowiliśmy zapytać rzecznika starostwa Jacka Saramonowicza.- Nie jest to posiedziedznie zarządu, tylko spotkanie w sprawie szpitala. Trwają negocjacje z potencjalnymi inwestorami. Jednak ze względu na dobro negocjacji nie będą mówił o szczegółach - uciął krótko.

Reklama

Przypomnijmy, że wśród propozycji uzdrowienia sytuacji w szpitalu - poza zewnętrznym inwestorem - powrócił temat emisji obligacji. Tym razem przez bank, a nie, jak proponowano w poprzedniej kadencji, przez spółkę Magellan.

- Obecne przewidywane koszty emisji obligacji są znacznie korzystniejsze niż poprzednio - informował nas Jacek Saramonowicz, rzecznik starostwa. - Aktualnie trwa wymiana dokumentów z Regionalną Izbą Obrachunkową w Łodzi celem uzyskania stosownych wyjaśnień dotyczących przedmiotowej "umowy wsparcia".

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)