Reklama

Narodowa Loteria Paragonowa

Opublikowano:
Autor:

Narodowa Loteria Paragonowa - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia W związku ze zbliżającym się terminem zakończenia rejestracji paragonów fiskalnych z miesiąca października biorących udział w losowaniu listopadowym przypominamy, iż paragony fiskalne za towary i usługi zakupione w październiku należy zarejestrować do końca tego miesiąca.Zarejestruj paragony fiskalne już teraz na stronie www.loteriaparagonowa.gov.pl i weź udział w najbliższym losowaniu, które odbędzie się 16 listopada 2015r.

- Zasady loterii są proste. Każdy paragon za 10 zł i więcej to możliwość wygrania cennych nagród. Oczywiście im więcej zarejestrujemy paragonów, tym nasze szanse na wygraną rosną. Jak widać po liczbie zgłoszonych paragonów – a to już prawie 12 mln – Polacy dobrze o tym wiedzą i chętnie włączają się do Narodowej Loterii Paragonowej” – komentuje wiceminister finansów, pełnomocnik rządu ds. informacji i edukacji finansowej Izabela Leszczyna.

Co warto wiedzieć?

Loteria trwa od 1 października 2015 r. do 30 września 2016 r. Biorą w niej udział pełnoletni, którzy zakupili towar lub usługę za minimum 10 zł brutto, mają świadczący o tym paragon fiskalny oraz w miesiącu zakupu zgłosili się do loterii. Do loterii przyjmowane są tylko paragony fiskalne. Można zgłosić ich dowolną liczbę, przy czym jeden paragon można zgłosić tylko raz w loterii, niezależnie od kwoty zakupu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE