Reklama

Nauczyciele ZS w Żychlinie w Tesalonikach

Opublikowano:
Autor:

Nauczyciele ZS w Żychlinie w Tesalonikach - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Od 10 do 13 maja odbyło się w Tesalonikach międzynarodowe szkolenie w ramach projektu - „Our School, My Future” ESL Projekt (Erasmus +), w którym wzięli udział nauczyciele z Zespołu Szkół w Żychlinie.Brali udział w różnego rodzaju szkoleniach i prezentacjach na temat problemu wczesnego porzucania szkoły. W projekcie uczestniczyli przedstawiciele Grecji, Hiszpanii, Rumunii, Turcji oraz Polski.

Każde z państw przedstawiło prezentację na temat zjawiska porzucania szkoły w ich państwach. Przedstawiciele Zespołu Szkół w Żychlinie również przedstawili prezentację zawierającą analizę, statystyki, przebieg działań oraz plany na przyszłość. W ramach edukacji kulturalnej nauczyciele zwiedzali i poznawali piękne zabytki Tesalonik i okolic.

Miedzy innymi: Muzeum Archeologiczne, Muzeum Kultury Bizantyjskiej, Białą Wieżę, Łuk i Rotundę Galeriusza, Bizantyjskie Mury, Muzeum i Grobowce Królewskie w Werginie oraz siedzibę mitycznych bogów – Górę Olimp. Na zakończenie odbyły się warsztaty ewaluacyjne. Toczyły się dyskusje oraz przedstawiono opinie i wypełniano ankiety na temat szkolenia. Omówiono również program kolejnego, międzynarodowego szkolenia projektowego, podczas którego będzie opracowany raport końcowy projektu. Było to bardzo interesujące i inspirujące doświadczenie.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE