Reklama

Nauka pływania

Opublikowano:
Autor:

Nauka pływania - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia

Z początkiem roku szkolnego ruszyła nowa szkoła pływania Danio Swim. Profesjonalna szkoła pływania proponuje mieszkańcom Kutna i okolic zajęcia grupowej nauki pływania w Aquaparku Kutno.

Zajęcia odbywają się w zależności od wieku i umiejętności uczestników na basenie rozgrzewkowym 70 – 90 cm głębokości lub basenie sportowym 160 - 200 cm głębokości, w grupach od 6 do 12 osób.

Zajęcia prowadzi doświadczony instruktor pływania i magister wychowania fizycznego i zdrowotnego Daniel Mijas – wielokrotny medalista Mistrzostw Polski w Piłce Wodnej i reprezentant Polski w tej dyscyplinie, w latach 2005-2009 trener drużyny juniorów UKS Kajman Zgierz.

Cel jaki stawia sobie założyciel szkoły jest popularyzacja pływania i mini piłki wodnej wśród mieszkańców powiatu kutnowskiego jako formy aktywnego spędzania czasu wolnego. Zajęcia kierowane są do wszystkich bez względu na umiejętności pływackie.

Na stronie www.danioswim.pl mogą Państwo zapoznać się z regulaminem, planem, jak i cennikiem zajęć. Osoby małe i duże które chcą aktywnie spędzić czas wolny, a przy okazji podszkolić swoje umiejętności pływackie Danio Swim zaprasza do zgłoszenia chęci uczestnictwa w zajęciach.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE