Reklama

Reklama

Zalane ulice, połamane drzewa i liczne interwencje straży. Zobacz bilans wczorajszej nawałnicy

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Wczorajszego popołudnia przez Kutno i okolice przeszła silna nawałnica. Wichura łamała przydrożne drzewa, deszcz zalewał ulice, a strażacy interweniowali kilkanaście razy. Zobacz listę interwencji z naszego powiatu.

Reklama

Wczoraj W TYM MIEJSCU informowaliśmy o licznych interwencjach straży pożarnej w związku z nawałnicą, która przeszła nad naszym powiatem. Dziś znamy już pełną listę niebezpiecznych sytuacji, z którymi musieli mierzyć się strażacy.

Strażacy prowadzili działania w Gołębiewie Starym (gmina Kutno), Wojciechowicach w gm. Krzyżanów, Wieszczycach (gmina Strzelce), Babach (gmina Dąbrowice), Jurkowie (gmina Łanięta), Woźniakowie (gmina Kutno) i Głaznowie (gmina Krośniewice). Nie obyło się także bez kilku interwencji w samym Kutnie. 

Te bardziej niebezpieczne zdarzenia to m.in. zerwanie dachu z przystanku autobusowego, który spadł na pobliską posesję w Gnojnie (gmina Kutno) oraz złamany konar drzewa, który przygniótł zaparkowane auto w Krośniewicach. 

Pierwsze interwencje miały miejsce już koło godziny 15:00. Strażacy walczyli ze skutkami wichury i ulewnego deszczu przez całe popołudnie, aż do wieczora. 

Na szczęście najprawdopodobniej obyło się bez osób poszkodowanych. W działaniach uczestniczyli strażacy PSP i druhowie OSP z niemal całego powiatu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE