Reklama

Reklama

„Nie zwalniamy tempa”: szykuje się kolejny ekscytujący weekend w Kutnie. Zobacz listę wydarzeń!

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: poglądowe/archiwum

„Nie zwalniamy tempa”: szykuje się kolejny ekscytujący weekend w Kutnie. Zobacz listę wydarzeń! - Zdjęcie główne

Szykuje się kolejny ekscytujący weekend w Kutnie | foto poglądowe/archiwum

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Nie macie jeszcze planów na najbliższy weekend? Nic straconego – w Kutnie zaplanowano wiele atrakcji, dzięki którym na pewno nie będziecie się nudzić. W czym warto wziąć udział? Poniżej prezentujemy pełną rozpiskę wydarzeń.

Reklama

6 sierpnia / piątek / 20:00 / Plac Wolności / Taniec na Wolności / Ritmo Latino

- Chcesz spalić kalorie, a przy tym fajnie się pobawić? Razem z Joanną Zielińską i Kacprem Gąszczem – instruktorami ze Szkoły Tańca i Fitness RL Ritmo Latino poprowadzimy dla Was godzinę zajęć na wolnym powietrzu! Nie siedź w domu! Przyjdź! Tańcz z nami! Zumba jest dla każdego! – zachęcają do udziału organizatorzy wydarzenia.

Przypomnijmy, że podobna akcja miała miejsce kilka tygodni temu. Wówczas całkiem spore grono kutnian bawiło się wspólnie w centrum miasta.

7 sierpnia / sobota / 9:00 / Park Traugutta / Joga na trawie

Zajęcia jogi na trawie odbywają się w każdą sobotę jeszcze do 21 sierpnia w Parku Traugutta. Są bezpłatne, jednak obowiązują zapisy pod telefonem 608058340. W przypadku złej pogody możliwe jest przeniesienie zajęć na salę baletową “A” Kutnowskiego Domu Kultury.

7 sierpnia / sobota / teren przed Miejską i Powiatową Biblioteką Publiczną w Kutnie / piknik rodzinny

W programie imprezy m.in. trzygodzinny blok zabawowy prowadzony przez magika Macieja Dudę, blok edukacyjny w języku angielskim, strefa gier i zabaw oraz wiele innych. Więcej szczegółów TUTAJ.

7 sierpnia / sobota / 19:00 / Rynek Zduński / Świat Muzyki Muzyka Świata / Koncert San Luis Tango "Sto lat Piazzolla!"

Po rocznej przerwie powraca Festiwal Świat Muzyki Muzyka Świata. Pierwszym koncertem będzie występ argentyńskiej formacji San Luis Tango wraz z polską wokalistką Magdaleną Lechowską. Repertuar zespołu opiera się nie tylko na klasycznych tangach i milongach ale przede wszystkim na wybitnych dziełach Astora Piazzolli. Od 2008 zespół odbył ponad 15 tras koncertowych, występując w prestiżowych teatrach Ameryki i Europy!

7 sierpnia / sobota / 21:00 / Plac Wolności / Kino Plenerowe / Kino na wysokim C: "Narodziny Gwiazdy" i "Judy"

W tym tygodniu czeka nas drugi seans w tegorocznym kinie plenerowym. Tym razem widzowie będą mieli okazję obejrzeć aż dwa kinowe hity: „Narodziny gwiazdy” i „Judy”. W razie niepogody wydarzenie może zostać odwołane.

8 sierpnia / niedziela / 12:00 / CTMiT / Poranek Teatralny / Centrum Uśmiechu "Bezpiecznie na drodze"

Centrum Uśmiechu odwiedziło wcześniej Kutno w ramach Poranków Teatralnych w CTMiT, gdzie porwało najmłodszą publiczność. Relacjonowaliśmy to m.in. TUTAJ. Teraz przyszła pora na ich nowy spektakl.

- W "Bezpiecznie na drodze" biorą udział trzy niezwykłe postacie: Pan Światełko, Jagoda i Truskawka. Poprzez piosenki i interaktywny kontakt z publicznością uświadamiają, jak ważne jest przestrzeganie prawidłowych zachowań na drodze. Artyści wykonują piosenki z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym, które powstały na potrzeby programu estradowego. Do jednego z utworów nawet powstał animowany teledysk "Światła drogowe"! - informuje KDK.

8 sierpnia / niedziela / 18:00 / Kościół św. Jana Chrzciciela w Kutnie / XIII Mistrzowskie Warsztaty Wokalne / Koncert "Śpiewamy Tobie Panie"

W najbliższą niedzielę, koncertem w kościele św. Jana Chrzciciela, rozpoczną się XIII Mistrzowskie Warsztaty Wokalne prof. dr hab. Anny Jeremus-Lewandowskiej Kutno-Siemienice-Strzelce. W kolejnych tygodniach odbędą się jeszcze trzy koncerty, każdy w innym miejscu. Niezapomniane muzyczne wrażenia gwarantowane.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE