Reklama

Reklama

Niebiescy wspierają fundację Niebieskiego Wiatraka. „Cieszymy się, że mogliśmy pomóc” [FOTO]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Zgodnie z maksymą „Pomagamy i chronimy” kutnowscy policjanci zawsze gotowi są do niesienia pomocy. Tym razem postanowili pomóc w inny sposób i wsparli działalność fundacji Niebieski Wiatrak. Organizacja przygotowała dla kutnowskiej komendy ręcznie robione świąteczne ozdoby, które trafiły już na stoliki "Niebieskich".

Reklama

Fundacja Niebieski Wiatrak jest stosunkowo młodą organizacją pozarządową, utworzoną w czerwcu bieżącego roku. Jej głównymi celami są ochrona godności i praw osób dotkniętych autyzmem oraz osób z niepełnosprawnością intelektualną i ruchową, przeciwdziałanie każdej z form dyskryminacji, przemocy, nadużyć i zaniedbań wobec nich oraz tworzenie i prowadzenie placówek służących poprawie jakości życia i funkcjonowania takich osób.

Aby pomagać swoim podopiecznym fundacja pozyskuje środki finansowe realizując projekty, przeprowadzając kwesty, zbiórki czy uczestnicząc w kiermaszach prac rękodzielniczych. 

- Akcję wsparli kutnowscy policjanci i pracownicy cywilni. Piękne ozdoby świąteczne już pojawiły się na biurkach policjantów i pracowników co daje ogromną radość nie tylko ze względu na fakt, że wspieramy szlachetny i bardzo potrzebny cel fundacji ale również dlatego, że dzięki tym pięknym ozdobom czujemy nadchodzący, cudowny świąteczny czas. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc. Wszystkim podopiecznym fundacji życzymy dużo radości i miłości – mówi podkom. Edyta Machnik, oficer prasowy kutnowskiej komendy. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE