Reklama

Reklama

Szukasz pracy? Jest kolejna oferta z kutnowskiego Urzędu Miasta

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: archiwum KCI

Szukasz pracy? Jest kolejna oferta z kutnowskiego Urzędu Miasta - Zdjęcie główne

Urząd Miasta w Kutnie szuka pracownika | foto archiwum KCI

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Urząd Miasta w Kutnie szuka nowego pracownika. Chodzi o stanowisko podinspektora/inspektora w Centrum Dialogu i Samorządności w Biurze Prasowym. Jakie wymagania należy spełnić?

Reklama

W Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta w Kutnie pojawiło się ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko pracy - podinspektora/inspektora w Centrum Dialogu i Samorządności w Biurze Prasowym.

Kandydat powinien spełnić szereg wymagań, m.in. posiadać obywatelstwo polskie, wykształcenie wyższe (mile widziane wykształcenie z dziedziny nauk społecznych), minimum 2 lata stażu pracy na umowę o pracę oraz nieposzlakowaną opinię. 

Mile widziane są także: znajomość obsługi komputera, systemów teleinformatycznych i aplikacji opartych na CMS, doświadczenie w prowadzeniu profili w mediach społecznościowych, doświadczenie w redagowaniu tekstów prasowych oraz w prowadzeniu spotkań i prelekcji przed szerszą publicznością czy wystapień publicznych, a także umiejętność komunikatywnego posługiwania się językiem angielskim.

Wykaz niezbędnych dokumentów oraz wszystkie szczegóły dotyczące zatrudnienia znajdziecie na stronie Biuletynu Informacji Publicznej w zakładce Ogłoszenia o naborze na staż oraz do pracy w Urzędzie Miasta Kutno.

Wymagane dokumenty należy składać w zaklejonej kopercie z napisem "Dotyczy naboru na stanowisko podinspektora/inspektora w Biurze Prasowym Urzędzie Miasta Kutno" w terminie do dnia  29 listopada 2021 roku włącznie w siedzibie Urzędu Miasta w pok. 233 lub pocztą na adres Urzędu – z dopiskiem "Dotyczy naboru na stanowisko podinspektora/inspektora w Biurze  Prasowym w Urzędzie Miasta Kutno".

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE