Reklama

Reklama

Nielegalny hazard w centrum miasta. Służby zamknęły cztery lokale, kilka osób zatrzymanych

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: KAS

Nielegalny hazard w centrum miasta. Służby zamknęły cztery lokale, kilka osób zatrzymanych - Zdjęcie główne

Nielegalny hazard w centrum miasta! Służby zamknęły cztery lokalne, kilka osób zatrzymanych | foto KAS

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Aż 21 nielegalnych automatów do gier zostało zabezpieczonych przez łódzką Krajową Administrację Skarbową (KAS). Służby zlikwidowały w centrum Łęczycy łącznie cztery punkty, w których organizowano nielegalne gry hazardowe.

Reklama

Podczas pierwszej akcji KAS zabezpieczyła 17 automatów do gier i zatrzymali trzy osoby, którym przedstawiono zarzuty prowadzenia nielegalnych gier hazardowych. Niestety, nie przerwało to dotychczasowego procederu. Funkcjonariusze Łódzkiego Urzędu Celno-Skarbowego w Łodzi w kolejnym tygodniu skontrolowali inny lokal w Łęczycy, gdzie również urządzano nielegalne gry. Na miejscu zabezpieczono następne cztery automaty i przesłuchano kolejną osobę podejrzaną o prowadzenie gier bez koncesji oraz poza kasynem.

W trakcie kontroli funkcjonariusze, oprócz 21 nielegalnych automatów do gier, zabezpieczyli dużo dowodów rzeczowych, m.in. telefony, monitoringi, notesy i routery. W 4 przeszukanych lokalach znaleźli łącznie prawie 3 tys. zł. Podejrzanym, którzy organizowali nielegalny hazard grozi kara grzywny oraz kara pozbawienia wolności do lat 3.

Krajowa Administracja Skarbowa walczy  z nielegalnym urządzaniem gier na automatach, likwidując kolejne punkty na mapie naszego kraju. Nie jest to jednak jedyny sposób walki z szarą strefą w środowisku gier hazardowych.

Nielegalne punkty gier tworzone są w wielu miejscach, a wśród graczy są coraz młodsze osoby. KAS kontynuuje ogólnopolską akcję edukacyjną, której celem jest podniesienie świadomości o zagrożeniach związanych z uzależnieniem od hazardu oraz uczestnictwem w nielegalnych grach hazardowych w tym roku pod hasłem: Hazard! Nie daj się wciągnąć!”

Info: KAS

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy