Reklama

Nightmares & Concatenation w Moto Pub Garage

Opublikowano:
Autor:

Nightmares & Concatenation w Moto Pub Garage - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia

Już 3 marca czeka nas wyjątkowy koncert! Przed publiką Moto Pub Garage wystąpią grupy Nightmares oraz Concatenation. Wydarzenie będzie nie lada gratką, bowiem będzie oficjalną promocją płyty kutnowskiego zespołu.

NIGHTMARES - zespół powstał w Kutnie w 2012 r. Początkowo miała być to kontynuacja zespołu NIGHTMARE grającego w latach 1988-1998 i mającego na koncie szereg koncertów na terenie całego kraju jak i wspólne występy z gwiazdami światowej czołówki Heavy Metalu takimi jak: SAMAEL, MASACCRA, IRON MAIDEN, czy KING DIAMOND. Ponadto NIGHTMARE wydał trzy płyty ,,Misterium Przekleństw”, ,,Cold” , ,,Criptic Song”. Rzeczywistość okazała się inna niż początkowe założenia, na placu boju pozostało dwóch muzyków: Krzysztof Wiankowski i Tomasz Wojtczak, który grał do 2016 r., zespół przyjął nazwę NIGHTMARES. Zaczęły się poszukiwania muzyków którzy by sprostali wyzwaniu i tworzeniu nowego materiału. W 2013 r. zespół wygrał ogólnopolski Gorock Festiwal na zamku w Golubiu-Dobrzyniu, wystąpił w legendarnej Sali Kongresowej w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie razem z KAYAH oraz na Festiwalu Rock&Rose z takimi zespołami jak KAT i ALASTOR. Ponadto Nightmares ma za sobą wspólne granie z zespołem NOCNY KOCHANEK.

Obecni muzycy zespołu to wokalista Paweł Pilch mający za sobą występy w takich zespołach jak :Amnestia ,Skalp L., Krzysztof Wiankowski - gitara basowa (były muzyk zespołu,, Nightmare”); Dominik Janiszewski - gitara solowa,(muzyk sesyjny, aranżer. Uczęszczał do prywatnej szkoły muzycznej I stopnia w Gostyninie oraz do Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia w Kutnie. Doświadczenie sceniczne zdobywa od 10 lat koncertując z najlepszymi muzykami w kraju.Wielkim wzorem dla Dominika jest Krzysztof Misiak, ponadto prowadzi szkołę nauki gry na gitarze w Gostyninie); Kamil Boniński - gitara, Witold Figurski - perkusja, wokal (były muzyk zespołu ,,Stan Wojenny” - na co dzień instruktor nauki gry na perkusji).

W 2017 na przełomie marca i kwietnia zespół zarejestrował materiał w Garaż Studio który ukazał się w grudniu na płycie pt:,,Pamiętaj Synu Mój”. Ocenę twórczości którą można było usłyszeć w wielu stacjach radiowych takich jak Pro Radio, Radiomixx, Radio Show Music muzycy pozostawiają odbiorcom oraz zapraszają na koncerty.

CONCATENATION - grupa powstała pod koniec działalności płockiego zespołu The Thorn, z inicjatywy jego członków Mariusza "Mariana" Śmigielskiego (gitara), Pawła "Śmigacza" Śmigały (bas) i Pawła "Zała" Załęskiego (perkusja). Na początku roku 2012 zespół opuścił Zało, a w jego miejsce wszedł Marek "Magneto" Jończyk. Kolejnymi nabytkami zostali Sebastian "Sebol" Tarczyluk (gitara) i Mateusz "Shnapps" Koziorowski (wokal), a zespół przyjął nazwę Concatenation. Niedługo potem, z przyczyn osobistych, zespół opuścił Marek, którego zastąpił Rafał "Szkielo" Strzemieczny. W pełnym już składzie, kapela kontynuowała pisanie materiału. CONCATENATION zadebiutowało na deskach Włocławskiego Centrum Kultury wraz z Black Mad Lice i Unborn Suffer. Latem 2013 r. kapelę opuścił Sebol, którego miejsce zajął Krzysztof "Bedi" Bednarski.

Jesienią 2013 roku CONCATENATION weszło do Klon Studio w Sierpcu by zarejestrować 3 autorskie utwory na debiutancką EP "Grinding My Soul". Nagranie przedstawia przekrój tego, w jakim kierunku obecnie podąża grupa - brutalne, mocne i brudne granie spod znaku death i thrash metalu. Do tej pory zagrała serię koncertów m.in. przed Decapitated, Alastorem, Pandemonium, Unborn Suffer, czy Traumą. W grudniu 2014 r. zespół ponownie wszedł do studia KLON, aby zarejestrować 4 nowe numery do drugiej EP-ki "Empty State Of Humanity", która ukazała się w kwietniu 2015. W maju 2015 CONCATENATION zagrali przed Turbo na Rock Tower Festival w Płocku, zaś czerwcu 2015 wystąpili na Rock & Rose Fest w Kutnie obok takich grup jak Hate, Alastor, Betrayer, Vedonist, Chainsaw, itp. Na początku 2015 grupa nagrała debiutancką płytę - MINDEATER. Płyta wyszła w 2017 roku pod banderą lokalnej Necro Crew Records.

Na koncert Nightmares i Concatenation zapraszamy 3 marca o godz. 20:00 do Moto Pub Garage. Wstęp bezpłatny.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE