Reklama

Nowa toaleta w Parku im. Wiosny Ludów

Opublikowano:
Autor:

Nowa toaleta w Parku im. Wiosny Ludów - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Kutno jest kolejnym miastem w Polsce, w którym funkcjonować będzie Automatyczna Toaleta Publiczna. Szalet w akrylowej elewacji w szarych barwach został zamontowany i zrealizowany w ramach rewitalizacji zabytkowego Parku im Wiosny Ludów.

Nowa toaleta publiczna została komfortowo wyposażona w szereg nowoczesnych i funkcjonalnych elementów. Zarówno papier toaletowy, woda, mydło jak i suszarka uruchamia się automatycznie po podłożeniu ręki w odpowiednie miejsce. Po wyjściu każdego użytkownika podłoga oraz muszla zostaje dokładnie umyta, a ta ostatnia również zdezynfekowana i wysuszona. Za nasze bezpieczeństwo czuwa tutaj szereg zaawansowanych systemów sterujących toaletą, a całość jest wandaloodporna.

Zamontowany został również wynaleziony i wprowadzony w Polsce przez producenta szaletu, czyli firmę Budotechnika z Pilchowic podczas targów Gmina w Poznaniu w 2013 r. wewnętrzny moduł głosowy Audio instrukcji użytkowania oraz postępowania w sytuacjach awaryjnych. Nie zabrakło szeregu czujników alarmowo-informacyjnych oraz przystosowania dla osób niepełnosprawnych. Tak wyposażony szalet to gwarancja komfortu dla każdego oraz higieny, czystości i odporności na działania wandali na miarę toalety publicznej XXI wieku.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE