Reklama

Reklama

Nowe rozwiązania w kutnowskim szpitalu. Udało się zmniejszyć kolejki do poradni?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: KSS/archiwum KCI

Nowe rozwiązania w kutnowskim szpitalu. Udało się zmniejszyć kolejki do poradni? - Zdjęcie główne

Mija miesiąc od wprowadzenia nowych rozwiązań w przychodniach znajdujących się w Kutnowskim Szpitalu Samorządowym | foto KSS/archiwum KCI

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Mija miesiąc od wprowadzenia nowych rozwiązań w przychodniach znajdujących się w Kutnowskim Szpitalu Samorządowym. Mowa o numerkach, które miały usprawnić cały system i zmniejszyć kolejki do gabinetów. Jak sprawdza się nowa metoda? Dyrekcja placówki zachęca mieszkańców do wyrażenia swoich opinii. 

Reklama

Nowy system przyjmowania pacjentów został wprowadzony w szpitalnych przychodniach na pierwszym piętrze już miesiąc temu, dokładnie 1 lutego.

- Doszliśmy do wniosku, żeby wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych pacjentów i wprowadzić numerki do poradni ortopedycznej i chirurgicznej. Pacjent, przychodząc do okienka, rejestrując się do danego gabinetu na wizytę, jest informowany, w którym gabinecie który lekarz przyjmuje i do tego gabinetu dostanie konkretny numerek - wyjaśnia kierownik przychodni wielospecjalistycznej opieki ambulatoryjnej, Agnieszka Kowalska. 

Nowe rozwiązanie miało usprawnić dostęp pacjentów do poradni. Czy faktycznie tak się stało? Dyrekcja szpitala dzieli się swoimi spostrzeżeniami na ten temat i prosi mieszkańców o wyrażenie własnego zdania. 

- Po pierwszym miesiącu widzimy postęp - są mniejsze kolejki i pacjenci nie denerwują się o kolejność do poradni. Jest normalniej, ale czy tak dobrze jak powinno być? Prosimy Was o opinie, uwagi, propozycje ulepszenia systemu na messenger (Bartosz Serenda) lub e-mail bartosz.serenda@szpital.kutno.pl. Nie ma głupich propozycji, nie ma głupich pomysłów, a być może razem będziemy mogli to jeszcze usprawnić - zaznacza Bartosz Serenda, Zastępca Dyrektora ds. Komunikacji i Jakości.

Jak działa nowy system? Przy zakaładaniu i wyciąganiu karty, pacjent otrzymuje konkretny numerek na plakietce w jednym z trzech kolorów: granatowa i czerwona do poradni ortopedycznej, zaś biało-czarna do poradni chirurgicznej. 

Należy nadmienić, że poza kolejnością przyjmowani są: pacjenci z wypadku; osoby w trakcie przyjęcia, wyznaczone do zabiegu; z transportu sanitarnego; pacjenci z Domu pomocy Społecznej. 

Info: własne/Kutnowski Szpital Samorządowy

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy