Reklama

Reklama

Uwaga, podszywają się pod pracowników urzędu! Gmina ostrzega przed oszustami

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: poglądowe/pixabay

Uwaga, podszywają się pod pracowników urzędu! Gmina ostrzega przed oszustami - Zdjęcie główne

Uwaga, podszywają się pod pracowników urzędu! Gmina ostrzega przed oszustami | foto poglądowe/pixabay

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Oszuści wciąż są aktywni i szukają kolejnych sposobów na wyłudzenie danych. O alarmujących doniesieniach informuje gmina Bedlno, gdzie pojawiła się osoba podająca się za pracownika Urzędu Gminy. Nie przekazujcie jej żadnych informacji!

Reklama

Do Urzędu Gminy Bedlno dotarły niepokojące doniesienia. Jak informują urzędnicy, na terenie gminy pojawiła się osoba podająca się za pracownika urzędu do spraw prowadzenia programu "Czyste Powietrze". Władze podkreślają, że w tej chwili nie są prowadzone żadne konsultacje. 

- Urząd Gminy w Bedlnie nie zlecał żadnemu podmiotowi prowadzenia działań w terenie poprzez prowadzenie konsultacji w zakresie programu "Czyste powietrze" bezpośrednio u mieszkańców - ostrzega urząd. 

Należy dodać, że punkt informacyjno-konsultacyjny dot. programu "Czyste powietrze" znajduje się w budynku Urzędu Gminy Bedlno, a wszystkie spotkania z mieszkańcami są uzgadniane z sołtysami poszczególnych miejscowości. 

Więcej o programie "Czyste powietrze" w gminie Bedlno przeczytasz W TYM MIEJSCU. Jeśli zastanawiasz się nad złożeniem wniosku, a nie jesteś pewny jak to zrobić, zapraszamy do naszego poradnika.

W styczniu br. o podobnej sytuacji donosiło Starostwo Powiatowe w Kutnie. Wówczas oszuści dzwonili do mieszkańców, podszywając się pod pracowników Wydziału Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Środowiska. 

- Wydział Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Środowiska zwraca się z prośbą o zachowanie szczególnej ostrożności w udostępnianiu informacji przez telefon. Nadmieniamy, iż pracownicy Wydziału nie korzystają z nr komórkowych w załatwieniu spraw oraz Starostwo Powiatowe nie prowadzi ewidencji źródeł ogrzewania zlokalizowanych w budynkach indywidualnych - przestrzegało Starostwo. 

Info: Gmina Bedlno/własne

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy