Reklama

Nowi wikariusze w parafiach naszego regionu

Opublikowano:
Autor:

Nowi wikariusze w parafiach naszego regionu - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Diecezja łowicka opublikowała niedawno informacje na temat nominacji i zmian personalnych wśród duchownych, które obejmą także kościoły w naszym regionie. Nowi wikariusze trafią pod koniec miesiąca m.in. do parafii pw. św. Wawrzyńca w Kutnie czy do parafii pw. św. Jana Chrzciciela w Kutnie. Sprawdź, gdzie jeszcze zajdą zmiany.Ks. mgr Dariusz Gasiński - zwolniony z urzędu wikariusza w parafii pw. św. Wawrzyńca w Kutnie, mianowany na administratora parafii pw. św. Wojciecha w Kompinie (gm. Nieborów).Ks. mgr Sebastian Antosik - zwolniony z urzędu wikariusza w parafii pw. św. Katarzyny w Witoni, mianowany na wikariusza w parafii pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Łowiczu.

Ks. mgr Bogumił Bartlewski - zwolniony z urzędu wikariusza w parafii pw. Świętego Ducha w Łowiczu, mianowany na wikariusza w parafii pw. św. Jana Chrzciciela w Kutnie.

Ks. mgr lic. Piotr Jóźwiak - zwolniony z urzędu wikariusza w parafii pw. Chrystusa Dobrego Pasterza w Łowiczu, mianowany na wikariusza w parafii pw. św. Wawrzyńcaw Kutnie.

Ks. mgr Dariusz Lichman - zwolniony z urzędu wikariusza w parafii pw. św. Jana Chrzciciela w Kutnie, mianowany na wikariusza w parafii pw. św. Wawrzyńca w Sochaczewie.

Ks. mgr lic. Sylwester Łajszczak - zwolniony z urzędu wikariusza w parafii pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Łowiczu, mianowany na wikariusza w parafii pw. św. Wawrzyńca w Kutnie.

Ks. mgr Krzysztof Przesmycki - zwolniony z urzędu wikariusza w parafii pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Sochaczewie, mianowany na wikariusza w parafii pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Krośniewicach.

Ks. Grzegorz Pypeć - zwolniony z urzędu wikariusza w parafii pw. św. Stanisława w Kutnie, mianowany na wikariusza w parafii pw. św. Bartłomieja Apostoła w Domaniewicach (powiat łowicki, gm. Domaniewice).

Ks. mgr Sławomir Skowronek - zwolniony z urzędu wikariusza w parafii pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Krośniewicach, mianowany na wikariusza w parafii pw. św. Stanisława w Kutnie.

Ks. mgr Grzegorz Słomiński - zwolniony z urzędu wikariusza w parafii pw. św. Wawrzyńcaw Kutnie, mianowany na wikariusza w parafii pw. św. Wojciecha w Białej Rawskiej (powiat rawski, gm. Biała Rawska).

Ks. mgr Paweł Pawlak - mianowany na wikariusza w parafii pw. św. Katarzyny w Witoni.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE