Reklama

Nowoczesny internet w Żychlinie - sprawdź jego możliwości.

Opublikowano:
Autor:

Nowoczesny internet w Żychlinie - sprawdź jego możliwości. - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Od momentu kiedy amerykańscy naukowcy utworzyli pierwsze połączenie sieciowe, minęło wiele lat. Internet stał się w tym czasie potężnym narzędziem rozwoju cywilizacyjnego, gospodarczego i kulturowego. Pojęcie globalnej wioski to dziś synonim nowoczesności i nieograniczonej komunikacji. Jednak we współczesnym świecie na optymalny rozwój społeczeństwa nie wpływają wyłącznie wielka miasta. Obecnie, to także małe wsie i miasteczka takie jak Żychlin. Z tego też względu, jeden z głównych operatorów w Polsce przygotował specjalną ofertę właśnie dla mniejszych miejscowości. Sprawdź nowe możliwości internetu w Żychlinie.

Nowoczesne łącze światłowodowe w Żychlinie.

Jeszcze do niedawna większość użytkowników internetu w Polsce korzystała z połączeń radiowych, satelitarnych czy LTE. Obecnie wielkie firmy i organizacje w Polsce, ale i na całym świecie stawiają na internet światłowodowy. Dlaczego? Wszystko z powodu zastosowania nowoczesnej, niezawodnej technologii, dzięki której połączenie sieciowe uzyskuje najlepsze parametry. Światłowód to nic innego jak włókno, do którego stworzenia wykorzystuje się czyste szkło o grubości ludzkiego włosa. Promienie świetlne o specjalnych parametrach trafiają do jego wnętrza i odbijają się, przenosząc tym samym ogromne ilości danych. Technologia FTTH (z ang. Fiber to the Home) pozwala na bezpośrednie przesyłanie informacji od nadawcy do odbiorcy, bez dodatkowych pośredników. Właśnie z tego powodu internet światłowodowy jest doskonałym rozwiązaniem dla takich miejsc jak Żychlin, które stawiają na nieustanny rozwój. Dla firm szybka prędkość internetu, jego bezawaryjność to kluczowy czynnik w komunikacji z wielkimi firmami w miastach i nawiązywaniu z nimi owocnej współpracy. Mieszkańcy Żychlina, dzięki niezawodności łącza mogą skutecznie załatwiać wiele spraw z domu, a zdalna praca czy edukacja przestaje być barierą nie do pokonania.

Szczegóły oferty światłowodu w Żychlinie.

Aby w pełni wykorzystać potencjał rozwojowy, który leży w Żychlinie poza superszybkim internetem operator udostępnia ofertę usług komórkowych w atrakcyjnych pakietach. Już teraz pełny zasięg i nieprzerwany dostęp do sieci jest możliwy nawet w najdalej położonych zakątkach Żychlinu. Z oferty mogą skorzystać zarówno całe rodziny jak i przedsiębiorstwa, ponieważ operator daje sposobność przeniesienia aż 9 numerów, do których usługodawca dopasuje odpowiednie abonamenty. Propozycja jest także bardzo elastyczna, gdyż mieszkańcy Żychlina w każdej chwili mogą z niej zrezygnować bez żadnych konsekwencji. Co więcej, operator udostępnił specjalną ofertę nowoczesnej telewizji wzbogaconej o dekoder 4K, dzięki któremu widzowie będą mieć dostęp do ponad 200 kanałów telewizyjnych w najwyższej jakości. Komfort i radość z oglądanych kanałów gwarantuje technologia GigaConnect zapewniająca stabilne łącze. Postęp w Żychlinie, to również wykorzystanie nowych technologii. W ofercie operatora do dyspozycji użytkowników pozostaje wydajny modem Connect Box, Boostery wzmacniające połączenie WiFi oraz pilot sterowany głosem. Co więcej, ta nowoczesna propozycja jest w pełni bezpieczna dla mieszkańców Żychlina. Usługodawca zapewnia najlepszy program antywirusowy, który zabezpiecza poufne dane, a także udostępnia funkcję ochrony rodzicielskiej, aby ograniczyć dostęp dzieci do nieodpowiednich treści.

Do kogo skierowana jest nowa oferta od UPC?

Najnowsza oferta przygotowana przez UPC skierowana jest do zwykłych gospodarstw jak i przedsiębiorstw znajdujących się w Żychlinie. Niezawodna sieć światłowodowa pozwala korzystać z najwyższej jakości internetu, bez względu liczbę jego użytkowników w tym samym czasie oraz niezależnie od niekorzystnych warunków pogodowych. To doskonałe narzędzie rozwoju mniejszych miejscowości takich jak Żychlin, które dzięki internetowi światłowodowemu mogą konkurować nawet z największymi miastami pod względem innowacyjności. Szybki internet to także łatwość promowania Żychlina wśród szerokiego grona odbiorców. Nie czekaj i już dziś wejdź na stronę operatora, aby zapoznać się ze szczegółami oferty.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE