Reklama

Reklama

Nowoczesny sprzęt dla kutnowskiego szpitala. Lekarze dziękują za przekazane wsparcie

Opublikowano: wt, 15 mar 2022 19:00
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Podczas dzisiejszej sesji Rady Miasta w Kutnie miało miejsce wystąpienie przedstawicieli Kutnowskiego Szpitala Samorządowego. Lekarze podziękowali za wsparcie i doposażenie placówki w specjalistyczny sprzęt medyczny.

Reklama

W sesji wzięli udział lekarze oddziału Chirurgicznego Ogólnego i Chirurgii Onkologicznej kutnowskiego szpitala. Ahmed El-Mallul oraz Krzysztof Gajewski przekazali serdeczne podziękowania radnym Rady Miasta Kutna oraz prezydentom za otrzymane wsparcie w postaci doposażania placówki w specjalistyczny sprzęt medyczny. 

W ramach udzielonej przez miasto dotacji celowej szpital zakupił nowoczesne urządzenie do laparoskopii o wartości 350 tys. zł.

- Chciałbym powiedzieć, że od 1 kwietnia nowy sprzęt będzie już działał. To nowoczesne urządzenie dające szerokie możliwości wykorzystania. Każde podziękowanie za uratowane życie kierowane na nasze ręce będzie Państwa udziałem. Dziękuję Wam wszystkim od prawej do lewej. Sprzęt, który kupiliście Państwo 20 lat temu jeszcze działa, ale ten będzie działał jeszcze długo po tym, jak już nie będziecie radnymi. Dziękuję Państwu w imieniu całego zespołu - mówił dr n.med. Ahmed El-Mallul, kierownik oddziału.

Przewodniczący Rady Miasta, Mariusz Sikora, podziękował przedstawicielom szpitala za udział w sesji. Podkreślił także, że bardzo ważne i dobre są relacje miedzy kutnowskim szpitalem a samorządem miejskim, który zawsze jest solidarny i otwarty na potrzeby kutnowskiej społeczności.

Info: UM Kutno

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy