Reklama

Reklama

Nowy sprzęt dla oddziału ginekologiczno-położniczego

Opublikowano: czw, 22 gru 2016 14:30
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Do Kutnowskiego Szpitala Samorządowego trafiły dzisiaj kolejne nowoczesne sprzęty medyczne. Tym razem oddział ginekologiczno-położniczy im. Przyjaźni Holendersko-Polskiej otrzymał specjalistyczny próżnociąg położniczy oraz ciśnieniomierz jezdny. Urządzenia zostały w całości sfinansowane przez fundację SMHO. Na ich uroczystym przekazaniu pojawiła się m.in. delegacja ruchu społecznego Radość Macierzyństwa, lekarze i pielęgniarki oraz prezes KSS Marek Kiełczewski.- Dziękuję w imieniu szpitala i przede wszystkim w imieniu pacjentek. Dzięki nowemu sprzętowi będą czuły się zdecydowanie bardziej komfortowo i bezpiecznie na naszym odziale - powiedział prezes.

Reklama

- Chcielibyśmy podziękować fundacji za tak wspaniały prezent na Boże Narodzenie. Pozwoli nam to bezpiecznie przyjmować porody w trudnych sytuacjach. Nie mieliśmy wczesniej tak nowoczesnych urządzeń - dodał ordynator oddziału dr Romuald Juchnowicz-Bierbasz.

Warto dodać, że na kutnowskim oddziale ginekologiczno-położniczym szykują się już kolejne zmiany. Najbliższą inwestycją będzie stworzenie dwóch pokoi przedporodowych (socjalnych i medycznych), w pełni przystosowanych dla kobiet ciężarnych i ich bliskich. Niewykluczone, że remonty zostaną przeprowadzone w przyszłym roku.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)